Bogaty wybór wentylatorów

Wentylator przemysłowy

Naszej firmie nie obca jest skuteczna wentylacja. Jako fabryka „OWENT”, założona ponad 60 lat temu i prężnie działająca do dziś, oferujemy Państwu szeroki asortyment urządzeń klimatyzacyjnych z przeznaczeniem dla przemysłu. Każdy wentylator indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprzedaż akcesoriów

Kratki wentylacyjne

Przedstawiamy kratki wentylacyjne w zróżnicowanych wariantach dostępnych w hurtowni online. Polecamy modele wykonane z tworzyw sztucznych, stali, okrągłe, kwadratowe, prostokątne, z żaluzjami, okapem i nie tylko. Te elementy przewodów wymiany powietrza służą do nawiewania i wywiewania powietrza z pomieszczeń. Należy bezwzględnie dbać o bieżące utrzymywanie ich w czystości, aby nie były źródłem kurzu i zanieczyszczeń dla domu. Polecamy wszechstronny asortyment instalacyjny dla branży wentylacyjnej.

www.eurosoft.opole.pl

Prześcieradła Frotte

Wyjątkowe i eleganckie prześcieradła Frotte dostępne w sklepie eurosoft.opole.pl to gwarancja najwyższej satysfakcji i pełnej wygody w trakcie snu. Zapewniamy, że korzystając z naszych produktów możliwe jest spokojne przespanie całej nocy. Dokładamy wszelkich starań, aby szeroki asortyment łączył się u nas z korzystnymi cenami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Prześcieradła Frotte, pościel satynowa, poduszki. Do wyboru, do koloru. Jeśli szukają Państwo oryginalnych produktów, zapraszamy do zakupów.

Taśma pakowa z nadrukiem

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która oferuje wysokiej jakości elementy opakowaniowe. W naszym rozbudowanym asortymencie znajduje się między innymi taśma pakowa z nadrukiem pozwalająca nie tylko zabezpieczyć przesyłkę przed niepożądanym otwarciem, ale także będzie stanowiła doskonałą, a przy tym niedrogą reklamę.

Adviser - nowoczesne rozwiązania dla ogrodów

folia do oczka wodnego

Coraz więcej osób, które większość czasu spędza za biurkiem, dostrzega pozytywny wpływ przyrody na nasze samopoczucie. Dlatego znaczenie wzrosła popularność profesjonalnej aranżacji ogrodów przydomowych. Firma Adviser dostarcza niezbędnych akcesoriów i rozwiązań technicznych, dzięki którym możliwe jest zaprojektowanie przykuwającego wzrok przydomowego podwórka. W naszym asortymencie znajduje się folia do oczka wodnego, pompy filtracyjne, stawy kąpielowe oraz wiele innych możliwości. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

Noś soczewki

soczewki kontaktowe optix

Na co dzień nosisz okulary, ale szukasz wygodniejszej alternatywy na imprezę, wyjście do pracy czy uprawianie sportu? Chciałbyś prezentować się lepiej i zapewnić komfort swoim oczom? Soczewki kontaktowe Optix wykonane są z tworzywa przepuszczającego powietrze, dzięki czemu oko może oddychać i nie traci nawilżenia. Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen na szkła jednodniowe, bardzo higieniczne, elastyczne i komfortowe. Każdego dnia zakładasz inną parę. Nie musisz ich czyścić, ani obawiać się, że je zgubisz.

rower kellys

Rowery firmy Kellys cieszą się ogromną popularnością. Są one bowiem piękne i bardzo wytrzymałe. Dzięki nim można udać się na wspaniałe, bardzo ciekawe wycieczki za miasto. Atrakcyjne ceny naszych produktów powinny skusić wszystkich do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Provender Ewa Łamasz - pasze dla koni

Mesz

Wspomaga procesy metabolizmu, wzmacnia układ immunologiczny, usprawnia pracę jelit, a także przyspiesza regenerację tkanek. Mesz, a wiec pasza, której skład opiera się na otrębach pszennych, owsie i siemieniu lnianym, cieszy się dużym zainteresowaniem klientów sklepu internetowego Provender Ewa Łamasz.

Wycinanie drzew

Wycinka samosiejek

Przedsiębiorstwo świadczące profesjonalne usługi w zakresie zrębkowania gałęzi. Naszą pracę wykonujemy przede wszystkim na dedykowanych uprawach topoli, brzozy i wierzby energetycznej. W zakres działań firmy wchodzi również profesjonalna wycinka samosiejek, drzew oraz zakrzaczeń. Dodatkowo firma wykonuje też rekultywację gruntów.