Bogaty wybór wentylatorów

Wentylator przemysłowy

Naszej firmie nie obca jest skuteczna wentylacja. Jako fabryka „OWENT”, założona ponad 60 lat temu i prężnie działająca do dziś, oferujemy Państwu szeroki asortyment urządzeń klimatyzacyjnych z przeznaczeniem dla przemysłu. Każdy wentylator indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Adviser - nowoczesne rozwiązania dla ogrodów

folia do oczka wodnego

Coraz więcej osób, które większość czasu spędza za biurkiem, dostrzega pozytywny wpływ przyrody na nasze samopoczucie. Dlatego znaczenie wzrosła popularność profesjonalnej aranżacji ogrodów przydomowych. Firma Adviser dostarcza niezbędnych akcesoriów i rozwiązań technicznych, dzięki którym możliwe jest zaprojektowanie przykuwającego wzrok przydomowego podwórka. W naszym asortymencie znajduje się folia do oczka wodnego, pompy filtracyjne, stawy kąpielowe oraz wiele innych możliwości. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

Provender Ewa Łamasz - pasze dla koni

Mesz

Wspomaga procesy metabolizmu, wzmacnia układ immunologiczny, usprawnia pracę jelit, a także przyspiesza regenerację tkanek. Mesz, a wiec pasza, której skład opiera się na otrębach pszennych, owsie i siemieniu lnianym, cieszy się dużym zainteresowaniem klientów sklepu internetowego Provender Ewa Łamasz.

Wycinanie drzew

Wycinka samosiejek

Przedsiębiorstwo świadczące profesjonalne usługi w zakresie zrębkowania gałęzi. Naszą pracę wykonujemy przede wszystkim na dedykowanych uprawach topoli, brzozy i wierzby energetycznej. W zakres działań firmy wchodzi również profesjonalna wycinka samosiejek, drzew oraz zakrzaczeń. Dodatkowo firma wykonuje też rekultywację gruntów.

Chroń środowisko z naszymi torbami

ekologiczne torby bawełniane

W ostatnim czasie coraz popularniejsza staje się moda na dbanie o środowisko naturalne. Jeśli jesteś zwolennikiem tej propozycji, wybierz nasze ekologiczne torby bawełniane, które świetnie sprawdzą się na każdych zakupach. Są one znacznie wytrzymalsze od ich foliowych odpowiedników, a jednocześnie świetnie wyglądają.

Sprzęt dla ludzi, którzy o rybach wiedzą wszystko

Sklep wędkarski

Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem niedzielnego łowienia, czy profesjonalistą znającym setki sztuczek, u nas znajdziesz sprzęt na każdą wyprawę. Sklep wędkarski proponuje takie wyposażenie, jak kołowrotki do dalekich rzutów i do morskiego quivera, wygodne siedziska czy dmuchane łódki do sumowania. Znajdziecie też akcesoria do karmienia ryb!

Kupon zniżkowy

Notino kod rabatowy

Jeśli nadal nie znalazłaś swojego ulubionego zapachu to pomoże Ci w tym kod rabatowy Notino. Wśród naszych zniżek znajdziesz również 75% rabat na wszystkie zapachy, a także nawet 60& zniżki na kosmetyki oraz akcesoria. Decydując się na szybkie zamówienie możesz także otrzymać darmową dostawę prosto do domu.

Akcesoria dla zwierząt

Smycz dla psa

Jednym z podstawowych atrybutów dla zwierząt jest smycz dla psa. Pozwala ona nam wyjść z pupilem na spacer. Jednak nie można zapominać, że jest to element, który w żaden sposób nie może być dla zwierzęcia dodatkowym obciążeniem. Dlatego te też zarówno jakość materiału, jego waga oraz wytrzymałość muszą być dostosowane do wieku oraz rasy czworonoga. W naszym asortymencie znajdują się takie produkty. Dodatkowo należy również wspomnieć, iż są to akcesoria trwałe, które nawet pod wpływem gryzienia pozostają w stanie nienaruszonym.

Adiuwanty do ochrony roślin

Adiuwanty do herbicydów

Jesteśmy producentem specjalizującym się w sprzedaży środków do nawożenia pszenicy. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór nawozów, które wspomagają wzrost kłosów poprzez uzupełnianie aminokwasów, czy też chronią je przed różnego rodzaju chorobami, takimi jak pleśń bądź grzyby. W naszym bogatym asortymencie dostępne są wielofunkcyjne adiuwanty, a także dolistne płynne produkty gwarantujące duże, wysokiej jakości plony. Zapewniamy oryginalne produkty rolnicze legalnego pochodzenia w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Weterynarz w Bydgoszczy

Klinika weterynaryjna Bydgoszcz

Zdrowie pupila jest tym, o co dbamy często bardziej niż o siebie samych. Nie ma w tym niczego dziwnego szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż to właśnie zwierzęta są niejednokrotnie najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Klinika weterynaryjna Kora wykazuje się najwyższą dbałością o swoich podopiecznych.