Bogaty wybór wentylatorów

Wentylator przemysłowy

Naszej firmie nie obca jest skuteczna wentylacja. Jako fabryka „OWENT”, założona ponad 60 lat temu i prężnie działająca do dziś, oferujemy Państwu szeroki asortyment urządzeń klimatyzacyjnych z przeznaczeniem dla przemysłu. Każdy wentylator indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Adviser - nowoczesne rozwiązania dla ogrodów

folia do oczka wodnego

Coraz więcej osób, które większość czasu spędza za biurkiem, dostrzega pozytywny wpływ przyrody na nasze samopoczucie. Dlatego znaczenie wzrosła popularność profesjonalnej aranżacji ogrodów przydomowych. Firma Adviser dostarcza niezbędnych akcesoriów i rozwiązań technicznych, dzięki którym możliwe jest zaprojektowanie przykuwającego wzrok przydomowego podwórka. W naszym asortymencie znajduje się folia do oczka wodnego, pompy filtracyjne, stawy kąpielowe oraz wiele innych możliwości. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

Noś soczewki

soczewki kontaktowe optix

Na co dzień nosisz okulary, ale szukasz wygodniejszej alternatywy na imprezę, wyjście do pracy czy uprawianie sportu? Chciałbyś prezentować się lepiej i zapewnić komfort swoim oczom? Soczewki kontaktowe Optix wykonane są z tworzywa przepuszczającego powietrze, dzięki czemu oko może oddychać i nie traci nawilżenia. Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen na szkła jednodniowe, bardzo higieniczne, elastyczne i komfortowe. Każdego dnia zakładasz inną parę. Nie musisz ich czyścić, ani obawiać się, że je zgubisz.

rower kellys

Rowery firmy Kellys cieszą się ogromną popularnością. Są one bowiem piękne i bardzo wytrzymałe. Dzięki nim można udać się na wspaniałe, bardzo ciekawe wycieczki za miasto. Atrakcyjne ceny naszych produktów powinny skusić wszystkich do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Provender Ewa Łamasz - pasze dla koni

Mesz

Wspomaga procesy metabolizmu, wzmacnia układ immunologiczny, usprawnia pracę jelit, a także przyspiesza regenerację tkanek. Mesz, a wiec pasza, której skład opiera się na otrębach pszennych, owsie i siemieniu lnianym, cieszy się dużym zainteresowaniem klientów sklepu internetowego Provender Ewa Łamasz.

Wycinanie drzew

Wycinka samosiejek

Przedsiębiorstwo świadczące profesjonalne usługi w zakresie zrębkowania gałęzi. Naszą pracę wykonujemy przede wszystkim na dedykowanych uprawach topoli, brzozy i wierzby energetycznej. W zakres działań firmy wchodzi również profesjonalna wycinka samosiejek, drzew oraz zakrzaczeń. Dodatkowo firma wykonuje też rekultywację gruntów.

Chroń środowisko z naszymi torbami

ekologiczne torby bawełniane

W ostatnim czasie coraz popularniejsza staje się moda na dbanie o środowisko naturalne. Jeśli jesteś zwolennikiem tej propozycji, wybierz nasze ekologiczne torby bawełniane, które świetnie sprawdzą się na każdych zakupach. Są one znacznie wytrzymalsze od ich foliowych odpowiedników, a jednocześnie świetnie wyglądają.