Uszczelki, amortyzatory, pasy

Amortyzatory gumowe

Zabezpieczenia instalacji mają zapobiegać porażeniom prądem elektrycznym, co może być bardzo niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Zabezpieczenia jak i stosownego dla nich amortyzatory i ich uszczelki gumowe mają one służyć zapobieganiu powstawaniu porażenia prądem poprzez podwójną izolację, odprowadzenie prądu do ziemi poprzez przewód ochronny z ominięciem ciała ludzkiego, przerwanie dopływu prądu do urządzenia, w którym powstała usterka. Amortyzatory natomiast mają skompresować pewne napięcie poprzez uszczelki na danym rdzeniu.

Plotery tnące - oferta

Plotery tnące

Plotery tnące są dzisiaj urządzeniami dość popularnymi na rynku. Nie są już postrzegane tylko jako wielkoformatowe drukarki, które zakupują przedsiębiorstwa, takie jak biura architektoniczne, czy agencje reklamowe. Dziś plotery to o wiele większe możliwości, gdyż chociażby plotery tnące zapewniają pozyskiwanie dowolnego kształtu na płaskich powierzchniach. Dzięki temu nie trzeba zlecać grawerowania, czy wycinania osobnym zakładom.

Polska odelwnia aluminnium

Odlewnia aluminium

Nasza odlewnia aluminium wykona dla Państwa zarówno zlecenia jednorazowe, jak i podejmie się realizacji zamówień dla firm, które chcą nawiązać stałą współpracę z Crown Center. Polecana odlewnia aluminium gwarantuje Państwu także najlepsze ceny na wykonywanie różnego typu prac dla branż produkcyjnych.

http://www.smarowniczki.pl/urzadzenia/pompy/index.html

Pompy olejowe

Oryginalne pompy olejowe, które dostępne są w naszej ofercie służą do wylewania i odsysania różnego rodzaju płynów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenia były w pełni sprawne i niezawodne. Nowoczesna technologia zastosowana do ich produkcji zapewnia, że będą Państwo mogli w odpowiedni sposób zagwarantować skuteczność swojej pracy. Pompy olejowe to produkty solidne i w pełni funkcjonalne. Gwarantujemy satysfakcję z użytkowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.

Nagrzewnice powietrza - www.metalerg.pl

Nagrzewnice powietrza

Nagrzewnice powietrza umożliwiają ogrzanie powietrza do temperatury nawet 130 stopni. Nasze nagrzewnice powietrza oferowane są naszym klientom w 8 wielkościach, dzięki czemu możliwe jest ich dostosowanie do każdego pomieszczenia. Posiadają one zróżnicowaną moc od 60 do 1000 kW. Są dostosowane do spalania każdej biomasy.

Nowoczesne sterowniki

Sterowniki plc

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy SDS Automatyka, specjalizującej się w nowoczesnych rozwiązaniach dla przemysłu, pozwalających na zwiększenie tempa produkcji i zysków przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdują się między innymi profesjonalne sterowniki PLC, pozwalających na pracę systemów scentralizowanych oraz układów rozproszonych.

http://qvertech.eu/

Serwis laptopów Wrocław

Zapraszamy do skorzystania z naszych fachowo wykonywanych usług, gdzie znajdziecie Państwo serwis laptopów. Wrocław jest miastem, gdzie znajdziecie naszych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności do realizowania różnego typu napraw laptopów. Gwarantujemy Wam nie tylko szybkie przywrócenie sprawności Waszych urządzeń, ale także najlepsze ceny na rynku. Dzięki nam będziecie mogli znów korzystać z potrzebnych Wam w pracy czy w domu akcesoriów.

oprogramowanie do zarządzania firmą

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która do Państwa dyspozycji oddaje szereg specjalistów z branży komputerowej. Naszą domeną są Systemy Business Intelligence na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby pozycja naszych klientów była coraz wyższa. Zapraszamy do kontaktu!

Kapeo Laser - obróbka elementów stalowych

walcowanie blach

Nasza firma zajmująca się obróbką stali, poleca swoje usługi z zakresu cięcia laserem, gięcia czy spawania. Kapeo Laser wykonuje także walcowanie blach i zwijanie kątowników i rur. Wykorzystujemy do tego celu najnowsze technologicznie maszyny, które umożliwiają zgrzewanie elementów i wykańczanie ich.

Koprinet - katalogi nakładów rzeczowych

Norma

Jesteśmy jednym z czołowych producentów oprogramowań, przy pomocy których można opracować kosztorys dla swojego przedsiębiorstwa. Specjaliści z firmy Koprinet pilnują, by spełniono każdą normę rynkową w katalogach nakładów rzeczowych. Programy Rodos 2010 Gold oraz Rodos 2010 Standard znajdują zastosowanie przede wszystkim w budownictwie.

Program kadrowy Biznesmen

Program kadrowy

W naszym szerokim asortymencie znajdziecie Państwo program kadrowy, który spełni Państwa oczekiwania w 100%. Nasz program kadrowy bowiem posiada także specjalne moduły, które służą do rozliczania delegacji, pracy zdalnej, umów zlecenie i wielu winnych form, które w przypadku innych programów nie są możliwymi do rozliczenia. Wszystkie nasze programy wykorzystywane są przez specjalistów, także w biurach rachunkowo-księgowych i cieszą wśród tychże profesjonalistów dużym zaufaniem i zainteresowaniem.

http://www.gemikol.pl/

Produkcja maszyn i urządzeń

Główny obszar działalności naszego zakładu to projektowanie oraz produkcja maszyn i urządzeń przemysłowych. Dla naszych Klientów konstruujemy niezawodny sprzęt, który jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej fabryki, czy też firmy produkcyjno-przetwórczej. Budowa maszyn i urządzeń w naszej firmie oparta jest na stosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a także wykorzystywaniu najlepszych materiałów i komponentów, takich jak bardzo wytrzymałe stale oraz wysokiej klasy podzespoły. Wykonujemy niezawodne linie produkcyjne, profesjonalne stanowiska montażowe, a także sprzęt niezbędny do obróbki skrawaniem CNC, dozowania płynów, znakowania opakowań, a także profesjonalne systemy do sterowania oraz doskonałe czujniki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Osuszanie i filtrowanie powietrza

Uzdatnione powietrze

Prezentowane na naszej stronie internetowej urządzenia wyróżniają się wydajnością oraz zastosowanymi w ich konstrukcji, innowacyjnymi rozwiązaniami. Uzdatnione powietrze jest elementem niezbędnym w wielu branżach przemysłowych. Polecamy osuszacze ziębnicze, adsorpcyjne, specjalistyczne separatory woda-olej, a także profesjonalne filtry. Sprzęt ten cieszy się niesłabnącą popularnością i posiada wszystkie niezbędne atesty oraz spełnia normy ISO. Bardzo dobrze usuwa drobiny stałe, które mogą mieć negatywny wpływ na działanie linii technologicznych.

Wyposażenie domu w urządzenia grzewcze

Piece akumulacyjne

W firmie P.P.U.H. El-Krak znajdziecie Państwo niezawodne piece akumulacyjne, które cechuje ekonomia użytkowania. W budowie zastosowano specjalny rodzaj cegły. Urządzenie szybko się nagrzewa, ale za to wolno i systematycznie oddaje do otoczenia energię cieplną. Oferujemy różnorodne rozwiązania w dziedzinie utrzymania domu. Jeśli mieszkasz na wsi i nie masz dostępu do ciepłej wody z gminnego wodociągu, zainstaluj nasz nowoczesny przepływowy ogrzewacz, który na bieżąco będzie ocieplał wodę w takiej ilości, w jakiej potrzebujesz.

Taśmy PVC - syntetyczne

Taśmy PVC

Jeśli potrzebne są Panstwu najlepsze i sprawdzone taśmy PVC zachęcamy do skorzystania z produktów, jakie oferuje swoim klientom nasza firma, które od lat stosuje tego typu rozwiązania w różnych obszarach przemysłu, szczególnie w przemyśle spożywczym. Taśmy PVC można dostosować do Państwa wymagań i oczekiwań.

Techniki cięcia pod ciśnieniem

Cięcie wodą stali nierdzewnej

Zajmujemy się rozwiązaniami w zakresie techniki wysokiego ciśnienia. Polecamy między innymi cięcie wodą stali nierdzewnej nowoczesną maszyną WaterJet. Dostosowujemy kształty oraz wymiary obrabianych materiałów do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy również nasze usługi docinania innych tworzyw, takich jak drewno, szkło oraz guma.

Obróbka metali

wyginanie blachy

Oferta firmy uwzględnia dokonywanie zmian w kształcie oraz wymiarach elementów metalowych. Dokonywane jest między innymi wyginanie blachy przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie. Aby zapewnić wysoką precyzję każdego detalu, stosowane jest dedykowane oprogramowanie, a także urządzenie do cięcia laserowego.