Polska odelwnia aluminnium

Odlewnia aluminium

Nasza odlewnia aluminium wykona dla Państwa zarówno zlecenia jednorazowe, jak i podejmie się realizacji zamówień dla firm, które chcą nawiązać stałą współpracę z Crown Center. Polecana odlewnia aluminium gwarantuje Państwu także najlepsze ceny na wykonywanie różnego typu prac dla branż produkcyjnych.

http://www.smarowniczki.pl/urzadzenia/pompy/index.html

Pompy olejowe

Oryginalne pompy olejowe, które dostępne są w naszej ofercie służą do wylewania i odsysania różnego rodzaju płynów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenia były w pełni sprawne i niezawodne. Nowoczesna technologia zastosowana do ich produkcji zapewnia, że będą Państwo mogli w odpowiedni sposób zagwarantować skuteczność swojej pracy. Pompy olejowe to produkty solidne i w pełni funkcjonalne. Gwarantujemy satysfakcję z użytkowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.

www.metalerg.pl

Nagrzewnice powietrza na słomę

Nagrzewnice powietrza umożliwiają ogrzanie powietrza do temperatury nawet 130 stopni. Nasze nagrzewnice powietrza oferowane są naszym klientom w 8 wielkościach, dzięki czemu możliwe jest ich dostosowanie do każdego pomieszczenia. Posiadają one zróżnicowaną moc od 60 do 1000 kW. Są dostosowane do spalania każdej biomasy.

Nowoczesne sterowniki

Sterowniki plc

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy SDS Automatyka, specjalizującej się w nowoczesnych rozwiązaniach dla przemysłu, pozwalających na zwiększenie tempa produkcji i zysków przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdują się między innymi profesjonalne sterowniki PLC, pozwalających na pracę systemów scentralizowanych oraz układów rozproszonych.

Kapeo Laser - obróbka elementów stalowych

walcowanie blach

Nasza firma zajmująca się obróbką stali, poleca swoje usługi z zakresu cięcia laserem, gięcia czy spawania. Kapeo Laser wykonuje także walcowanie blach i zwijanie kątowników i rur. Wykorzystujemy do tego celu najnowsze technologicznie maszyny, które umożliwiają zgrzewanie elementów i wykańczanie ich.

Koprinet - katalogi nakładów rzeczowych

Norma

Jesteśmy jednym z czołowych producentów oprogramowań, przy pomocy których można opracować kosztorys dla swojego przedsiębiorstwa. Specjaliści z firmy Koprinet pilnują, by spełniono każdą normę rynkową w katalogach nakładów rzeczowych. Programy Rodos 2010 Gold oraz Rodos 2010 Standard znajdują zastosowanie przede wszystkim w budownictwie.

Program kadrowy Biznesmen

Program kadrowy

W naszym szerokim asortymencie znajdziecie Państwo program kadrowy, który spełni Państwa oczekiwania w 100%. Nasz program kadrowy bowiem posiada także specjalne moduły, które służą do rozliczania delegacji, pracy zdalnej, umów zlecenie i wielu winnych form, które w przypadku innych programów nie są możliwymi do rozliczenia. Wszystkie nasze programy wykorzystywane są przez specjalistów, także w biurach rachunkowo-księgowych i cieszą wśród tychże profesjonalistów dużym zaufaniem i zainteresowaniem.

http://www.gemikol.pl/

Produkcja maszyn i urządzeń

Główny obszar działalności naszego zakładu to projektowanie oraz produkcja maszyn i urządzeń przemysłowych. Dla naszych Klientów konstruujemy niezawodny sprzęt, który jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej fabryki, czy też firmy produkcyjno-przetwórczej. Budowa maszyn i urządzeń w naszej firmie oparta jest na stosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a także wykorzystywaniu najlepszych materiałów i komponentów, takich jak bardzo wytrzymałe stale oraz wysokiej klasy podzespoły. Wykonujemy niezawodne linie produkcyjne, profesjonalne stanowiska montażowe, a także sprzęt niezbędny do obróbki skrawaniem CNC, dozowania płynów, znakowania opakowań, a także profesjonalne systemy do sterowania oraz doskonałe czujniki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Osuszanie i filtrowanie powietrza

Uzdatnione powietrze

Prezentowane na naszej stronie internetowej urządzenia wyróżniają się wydajnością oraz zastosowanymi w ich konstrukcji, innowacyjnymi rozwiązaniami. Uzdatnione powietrze jest elementem niezbędnym w wielu branżach przemysłowych. Polecamy osuszacze ziębnicze, adsorpcyjne, specjalistyczne separatory woda-olej, a także profesjonalne filtry. Sprzęt ten cieszy się niesłabnącą popularnością i posiada wszystkie niezbędne atesty oraz spełnia normy ISO. Bardzo dobrze usuwa drobiny stałe, które mogą mieć negatywny wpływ na działanie linii technologicznych.

Wyposażenie domu w urządzenia grzewcze

Piece akumulacyjne

W firmie P.P.U.H. El-Krak znajdziecie Państwo niezawodne piece akumulacyjne, które cechuje ekonomia użytkowania. W budowie zastosowano specjalny rodzaj cegły. Urządzenie szybko się nagrzewa, ale za to wolno i systematycznie oddaje do otoczenia energię cieplną. Oferujemy różnorodne rozwiązania w dziedzinie utrzymania domu. Jeśli mieszkasz na wsi i nie masz dostępu do ciepłej wody z gminnego wodociągu, zainstaluj nasz nowoczesny przepływowy ogrzewacz, który na bieżąco będzie ocieplał wodę w takiej ilości, w jakiej potrzebujesz.

Taśmy PVC - syntetyczne

Taśmy PVC

Jeśli potrzebne są Panstwu najlepsze i sprawdzone taśmy PVC zachęcamy do skorzystania z produktów, jakie oferuje swoim klientom nasza firma, które od lat stosuje tego typu rozwiązania w różnych obszarach przemysłu, szczególnie w przemyśle spożywczym. Taśmy PVC można dostosować do Państwa wymagań i oczekiwań.

Taśmy do podłóg

Oznaczenia magazynowe

Aby wyznaczyć jasno ciąg komunikacyjny bądź odgrodzić poszczególne obszary na terenie obiektu, warto zastosować oznaczenia magazynowe. Mogą to być taśmy do podłóg, tablice informacyjne, a także potykacze. Wszystkie oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych, z możliwością wykonania nadruku o dowolnej treści.

Artykuły elektrotechniczne

Internetowy sklep elektrotechniczny

Przedsiębiorstwo udostępniające w swoim asortymencie szereg artykułów dla osób indywidualnych i zakładów przemysłowych. Internetowy sklep elektrotechniczny oferuje między innymi: oprawy LED, aparaturę modułową oraz osprzęt instalacyjny. Ponadto w asortymencie hurtowni znajdują się zarówno lampy mieszkaniowe, jak i modele przeznaczone do warsztatów.

http://qvertech.eu/

Dysponując ogromną wiedzą i doświadczeniem jesteśmy w stanie wspierać naszych Klientów z Wrocławia nawet w niespodziewanych sytuacjach. Naprawa komputerów - szczególnie tych firmowych - niejednokrotnie nie może zwlekać. Dlatego też zachęcamy Państwa do podjęcia z nami stałej współpracy. Jesteśmy przekonani, że taka forma serwisu pozwoli cieszyć się płynna pracą.

Wygodne przechowywanie narzędzi

skrzynka narzędziowa na kółkach

Każda osoba, która zajmuje się naprawami, wie jak ważny jest porządek wśród urządzeń. Proponowana skrzynka narzędziowa na kółkach jest wielofunkcyjnym, wygodnym w użytkowaniu produktem. Dzięki uchwytowi i kołom można ją w komfortowy sposób przemieścić w inne miejsce. Ponadto, można ją rozłożyć w oddzielne elementy - dzięki temu zawsze zachowasz porządek wśród kluczy, wierteł i śrubokrętów.

Wojtech

Pierścienie osadcze

Działamy w branży przemysłowej już od wielu lat, co sprawia, że doskonale znamy się na wykonywanej pracy możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych produktów. Są wśród nich solidne i trwałe pierścienie osadcze, stanowiące ważny element zabezpieczający wielu konstrukcji oraz instalacji. Dostępnych jest wiele modeli, wykonanych z różnych materiałów, co pozwala na wybranie odpowiednich do panujących w danym środowisku warunków. Dobrze znoszą duże obciążenia. Polecamy również płytki, kołki, wpusty, zawleczki oraz przetyczki.

Zasilanie awaryjne

Chcąc uchronić sprzęt domowy przed uszkodzeniem i utrzymać ich nieprzerwane działanie, konieczne jest zamontowanie odpowiednich zabezpieczeń. Zasilanie awaryjne oferowane przez naszą firmę to urządzenia UPS wyróżniające się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Chronią przed negatywnymi skutkami spadków napięcia lub całkowitego braku zasilania nawet przez parę dni.

Drukarki kodów kreskowych

Odpowiednie oznaczenie towaru jest kluczowe dla wszystkich procesów logistycznych związanych z jego dystrybucją. Umożliwi to drukarka kodów kreskowych oferowana przez firmę General ID. W naszej ofercie znajdą Państwo modele biurkowe, półprzemysłowe, przenośne oraz przemysłowe cechujące się dużą wydajnością. Oferowane przez nas urządzenia tworzą etykiety z dużą prędkością i wydajnością, przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania, które zapewnia trwałość naniesionych na nie wzorów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Instel - telefonia dla firm

Centrala IP PBX

Jeżeli potrzebne są Państwu rozwiązania, które pozwolą Wam na skuteczne komunikowanie się pracowników w przedsiębiorstwie, Centrala IP PBX będzie dla Was idealnym rozwiązaniem. Dostarczamy systemy funkcjonalne, pozwalające zaoszczędzić oraz znacznie podwyższające jakość pracy - zapraszamy do firmy Instel.

Szeroki wybór węży przemysłowych

Węże antystatyczne

Oprócz szerokiej oferty urządzeń odpylających u elementów instalacji wentylacyjnych, mamy w ofercie również specjalistyczne węże antystatyczne. Są one dodatkowo wytrzymałe na ścieranie oraz odporne na drobnoustroje, próżnię czy drobnoustroje. Produkt sprawdza się doskonale do przesyłu materiałów sypkich, takich jak np. żwir czy ziarno.

Wynajem i sprzedaż kserokopiarek

Dzierżawa kopiarek Warszawa

Nowość w firmie to dzierżawa kopiarek na terenie Warszawy. Wysoka jakość, którą reprezentują już nawet ksero używane zachęca do podjęcia decyzji o ich zakupie, a ponieważ osób decydujących się na nie jest coraz więcej producenci i dystrybutorzy również intensyfikują wysiłki, aby zaopatrzyć ich w wysokiej klasy urządzenia biurowe. Zapraszamy do kontaktu.

Narzędzie do modelowania

PowerShape

Jednym z wprowadzanych przez nas rozwiązań technicznych jest oprogramowanie Autodesk PowerShape, które występuje w wersji Standard, Premium i Ultimate. Pomaga ono m. in. w modelowaniu powierzchniowym, bryłowym i tworzeniu matryc oraz umożliwia precyzyjne wykonywanie wymagających elementów produkcyjnych.

Obrabianie plastiku

Obróbka tworzyw sztucznych metodą wtrysku

Nowoczesne i wydajne technologie pozwalają na szybkie tworzenie coraz większej ilości produktów. Obróbka tworzyw sztucznych metodą wtrysku to sposób na dowolne kształtowanie różnych przedmiotów. Cechuje ją powtarzalność i precyzja, które gwarantują, że każdy wyprodukowany egzemplarz będzie zgodny z projektem.

Kasy fiskalne

Na naszej stronie znajdziesz wysoko jakościowe kasy fiskalne - praktyczne i niezawodne urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdym punkcie handlowym czy usługowym. Sprzęt ten jest wyposażony w wiele przydatnych funkcji, dzięki którym jego użytkowanie przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia. Jesteśmy pewni, że decydując się na skorzystanie z naszej oferty będziesz usatysfakcjonowany otrzymanymi towarami. Zapraszamy na stronę internetową oraz do wielu punktów w całym kraju - u dystrybutorów czekają na Ciebie pełne propozycje naszej firmy.