Koprinet - katalogi nakładów rzeczowych

Norma

Jesteśmy jednym z czołowych producentów oprogramowań, przy pomocy których można opracować kosztorys dla swojego przedsiębiorstwa. Specjaliści z firmy Koprinet pilnują, by spełniono każdą normę rynkową w katalogach nakładów rzeczowych. Programy Rodos 2010 Gold oraz Rodos 2010 Standard znajdują zastosowanie przede wszystkim w budownictwie.

Program kadrowy Biznesmen

Program kadrowy

W naszym szerokim asortymencie znajdziecie Państwo program kadrowy, który spełni Państwa oczekiwania w 100%. Nasz program kadrowy bowiem posiada także specjalne moduły, które służą do rozliczania delegacji, pracy zdalnej, umów zlecenie i wielu winnych form, które w przypadku innych programów nie są możliwymi do rozliczenia. Wszystkie nasze programy wykorzystywane są przez specjalistów, także w biurach rachunkowo-księgowych i cieszą wśród tychże profesjonalistów dużym zaufaniem i zainteresowaniem.

Wojtech

Pierścienie osadcze

Działamy w branży przemysłowej już od wielu lat, co sprawia, że doskonale znamy się na wykonywanej pracy możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych produktów. Są wśród nich solidne i trwałe pierścienie osadcze, stanowiące ważny element zabezpieczający wielu konstrukcji oraz instalacji. Dostępnych jest wiele modeli, wykonanych z różnych materiałów, co pozwala na wybranie odpowiednich do panujących w danym środowisku warunków. Dobrze znoszą duże obciążenia. Polecamy również płytki, kołki, wpusty, zawleczki oraz przetyczki.

Instel - telefonia dla firm

Systemy PBX

Jeżeli potrzebne są Państwu rozwiązania, które pozwolą Wam na skuteczne komunikowanie się pracowników w przedsiębiorstwie, systemy PBX będą dla Was idealnym rozwiązaniem. Dostarczamy systemy funkcjonalne, pozwalające zaoszczędzić oraz znacznie podwyższające jakość pracy - zapraszamy do firmy Instel.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Na naszej stronie znajdziesz wysoko jakościowe kasy fiskalne - praktyczne i niezawodne urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdym punkcie handlowym czy usługowym. Sprzęt ten jest wyposażony w wiele przydatnych funkcji, dzięki którym jego użytkowanie przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia. Jesteśmy pewni, że decydując się na skorzystanie z naszej oferty będziesz usatysfakcjonowany otrzymanymi towarami. Zapraszamy na stronę internetową oraz do wielu punktów w całym kraju - u dystrybutorów czekają na Ciebie pełne propozycje naszej firmy.

zamknięcia butelek

zamknięcia butelek

Tylko u nas znajdą Państwo wygodne zamknięcia butelek, które pozwolą na wydajne użytkowanie opakowań kosmetycznych. Najważniejsze jest, aby pojemniki były szczelne i nie przepuszczały powietrza - zapobiegnie to zepsuciu się kosmetyków. Dlatego też - koniecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szafa mroźnicza

urządzenia chłodnicze w gastronomii

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane na naszej stronie internetowej meble i sprzęt sprawdzały się w kontakcie z żywnością i pozwalały na bezpieczne jej przechowywanie. Urządzenia chłodnicze w gastronomii to kluczowe elementy wyposażenia. Polecamy stoły mroźnicze, szafy, regały oraz witryny w atrakcyjnych cenach.

Kopel

Hurtownia elektryczna Warszawa

Jeśli interesuje Państwa profesjonalna hurtownia elektryczna w Warszawie, która oferuje najwyższej jakości osprzęt różnego rodzaju, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Dzięki temu, że posiadamy ogromne doświadczenie, wszystkie nasze produkty takie jak gniazdka, przełączniki czy kable, to profesjonalne i bezpieczne artykuły.

Drukowanie 3D

Drukowanie 3D

Tworzenie precyzyjnych, trójwymiarowych modeli stało się technologia przyszłości i znalazło zastosowanie w branżach takich jak medycyna, nauka, a nawet sztuka. Proponowane przez nas systemy umożliwiające drukowanie 3D znajdą zastosowanie zarówno w biurach, jak również w specjalistycznych zakładach produkcyjnych.

Detektory do stref zagrożonych pożarem

Czujniki temperatury

Asortyment naszego sklepu obejmuje różnego rodzaju detektory do zastosowań przemysłowych. W ofercie dostępne są czujniki temperatury: termoparowe i rezystancyjne, również do stref szczególnie narażonych na wybuchy. Każde urządzenie może być wyprodukowane i dostarczone w pojedynczych sztukach lub w serii.

Nadzór wizyjny

Montaż CCTV

Pomagamy zadbać o bezpieczeństwo użytkowników prywatnych, jak i osób przebywających w większych budynkach publicznych. Montaż CCTV powinien być jednak poprzedzony doborem odpowiedniego sprzętu do danego obiektu. W naszym sklepie znajdziesz zestawy monitoringu wizyjnego w technologii IP i analogowej.

Szlifowanie materiałów

tarcze garnkowe

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w wiele narzędzi i części zamiennych, niezbędnych przy pracach budowlanych, remontowych i wykończeniowych ,a także w niektórych warsztatach. W asortymencie posiadamy między innymi wysokiej klasy tarcze garnkowe do szlifierki, przy pomocy których usuniesz zbędne warstwy z obrabianego obiektu

Urządzenia do monitoringu

Systemy monitoringu

Kamery to niezwykle potrzebna rzecz zarówno w punkcie usługowym, jak i na halach produkcyjnych. Wraz z rozwojem technologii pojawiły się nowe możliwości, które wykorzystują systemy monitoringu. To od Ciebie zależy, jaki rodzaj kamery wybierzesz. Można dobrać je do własnych potrzeb i oczekiwań. Aby uzyskać więcej informacji o produktach zachęcamy do odwiedzin naszej strony.

Obróbka tworzyw

Wycinanie uszczelek gumowych

Nasza firma zajmuje się obróbką różnego rodzaju materiałów przy użyciu maszyny CNC. W ramach naszej oferty wykonujemy wycinanie uszczelek gumowych i wielu innych. Zajmujemy się również frezowaniem oraz grawerowaniem na materiałach własnych oraz tych powierzonych nam przez klienta. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Zarejestruj czas pracy pracownika

System rejestracji czasu pracy

Posiadanie odpowiedzialnej i wydajnej kadry w firmie to wielkie szczęście i przywilej każdego przedsiębiorcy. Jeżeli pragniesz mieć całkowitą kontrolę nad działaniami swoich pracowników, zainwestuj w system rejestracji czasu pracy, dzięki któremu będziesz dokładnie wiedział ile zatrudnione osoby spędzają godzin na wykonywaniu swoich zadań. Pozwala to na zdobycie wiedzy na temat zaangażowania oraz ambicji poszczególnych osób - zapraszamy do zakupu najnowocześniejszych systemów o różnych funkcjach.

Profesjonalne wyposażenie do badań

stanowisko badawcze

Oferujemy nowoczesne elementy wyposażenia do placówek naukowych i laboratoriów. Mamy świadomość tego, że w wielu branżach podstawą wiarygodnych i precyzyjnych wyników pomiarów jest odpowiednie stanowisko badawcze. Dlatego w naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości sprzęty do różnego rodzaju testów.

Informatyk z zewnątrz

Outsourcing IT dla firm

Nie musisz organizować w swoim przedsiębiorstwie odrębnego działu, aby uzyskiwać jakościową i sprawną pomoc techniczną. Najlepszą opcją jest outsourcing IT dla firm. Oferujemy wsparcie w zakresie konfiguracji sieci komputerowych, zdalną pomoc oraz odzyskiwanie danych. Obsługę informatyczną świadczymy w oparciu o umowę, którą konstruujemy wspólnie.

By paczka była bezpieczna

Skrzynki metalowe

W czasie pandemii każdy z nas zaczął w regularny sposób korzystać z usług kurierów. Jednak gdy większość wróciła do pracy z okresu zdalnego, zaczęli mieć oni problem, ponieważ nikogo nie ma w domu, podczas gdy oni pracują. Rozwiązaniem tego problemu są skrzynki metalowe. Dzięki nim Twoja paczka będzie w bezpieczny sposób czekała na Twój powrót na posesję.

Wypromuj się z pomocą nowoczesnych technologii

kioski interaktywne

Jesteśmy producentem oferującym kioski interaktywne i proponujemy szeroki wybór wyposażenia. Dzięki jego możliwościom można go użyć jako ekranu z przygotowanym spotem, generatora zdjęć, bonów upominkowych, czy nawet testera gier. Najlepiej postawić go przy ruchliwych ulicach, gdzie zobaczy go jak najwięcej osób.

Praca w poziomie i w pionie

giętarki do rur cnc

Giętarki do rur CNC mogą pracować zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Regulacja odbywa się zarówno ręcznie poprzez mechaniczne przekładnie, bądź hydraulicznie, dzięki panelowi sterowniczemu. Każdy sprzęt wyposażony jest w boczne prowadnice regulujące kąt walców. Mają możliwość zastosowania wielu aplikacji.

Sposób na nowoczesny basen

Paski basenowe

Jeżeli chcielibyście, aby prowadzony przez was basen lub też inne miejsce było nowoczesne, a dzięki temu niezwykle wygodne dla klienta? W takim wypadku firma TT Soft ma coś, co na pewno wam się przyda. To właśnie tam znajdziecie świetnie wykonane, bardzo wytrzymałe zamki elektroniczne, które idealnie nadają się do zabezpieczenia szafek w szatniach. Możecie również nabyć sterowniki, punkty odczytu, paski basenowe czy czytniki transponderowe oraz bramki. Wszystko wykonane jest z materiałów solidnych i wytrzymałych.

System ogrzewania elektrycznego

Ogrzewanie elektryczne domu

Stylowe ogrzewanie elektryczne zachowujące nie tylko wygląd ale też atrakcyjny poziom zużycia energii to urządzenia które oferujemy z myślą o Tobie. Dostarczamy nowoczesne ogrzewanie elektryczne, którego założeniem jest energooszczędność oraz estetyka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Klimatyzacja do mieszkania

Klimatyzacja do domu

Posiadamy specjalne wentylatory z wbudowanym silnikiem oraz filtrami antybakteryjnymi, które schłodzą każde pomieszczenie, a dodatkowo pozbędą się z niego zanieczyszczeń w postaci kurzu, pyłków czy nawet pleśni. Klimatyzacja do domu to idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi funkcjonalność i wygodę - wentylatory można bowiem sterować za pomocą specjalnego pilota lub aplikacji mobilnej na telefonie.

Obsługa informatyczna firm w Bydgoszczy i okolicach

Obsługa informatyczna firm

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej firmy, która obejmuje innowacyjne technologie i sposoby podejścia do infrastruktury i pracowników informatycznych. Profesjonalna i kompleksowa obsługa informatyczna firm to nasza domena. Pełen zakres naszych działań oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej.

Elementy dronów

części zamienne do drona

Oferujemy szeroki wybór elektroniki, którą się pasjonujemy. W naszym sklepie kupisz między innymi części zamienne do drona takie jak baterie, kontrolery czy śmigła. Nasze doświadczenie pozwala doradzać klientom w wyborze najlepszych elementów do latających urządzeń. Nieważne czy Twój sprzęt się zepsuł czy uległ wypadkowi - po wizycie w naszym sklepie będzie jak nowy.

Akcesoria chłodzące

komora chłodnicza mobilna

Pomieszczenia o niskiej temperaturze to szczególnie istotny element w dziedzinie usług gastronomicznych. Problemem jest jednak często miejsce, a raczej jego brak, co przyczynia się do nałożenia na lokale pewnych ograniczeń. Mobilna komora chłodnicza otwiera nowe możliwości, powalając na bezpieczne przechowywanie żywności.

Naprawa i serwis agregatów kogeneracyjnych

Serwis agregatów

Firma Endecker prowadzi sprzedaż, wynajem oraz serwis kogeneracyjnych najbardziej cenionych producentów na świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się specjalistami w zakresie techniki i doskonale wiemy czego oczekują nasi Klienci. Posiadamy dostęp do dużej ilości części zamiennych, posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne pozwalające nam na skuteczne zdiagnozowanie i wyeliminowanie problemu, a także zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników.

Nadruki na płytach

Tłoczenie płyt CD

Zobacz jak przebiega produkcja praktycznych w zastosowaniu nośników pamięci - skorzystaj z oferty wrocławskiej firmy BAK, która proponuje zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania. Naszą specjalnością oraz codziennością jest tłoczenie płyt. CD, DVD i inne dyski są zatem wykonane na najwyższym poziomie - wystarczy, że raz skorzystasz z naszych usług, a już nigdy nie zmienisz wykonawcy! Wszystkich zainteresowanych tą propozycją zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z oferty.

MasterVent

Wentylatory dachowe wyciągowe

Zakup dobrego nawiewnika zależy w głównej mierze od tego, do czego będzie przeznaczony. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy między innymi wentylatory dachowe wyciągowe, jak również te z pionowym/poziomym wyrzutem powietrza lub minimalizujące wibracje przenoszone z urządzenia do nawiewu.

Firma IT

multiportal

Zarządzanie kilkoma witrynami na raz potrafi być nie lada wyzwaniem i, co najgorsze, generować wysokie koszty oraz zajmować wiele czasu. Jednak istnieje na to sposób - multiportal. Pozwoli on na szybszy przepływ informacji przy zachowaniu pełnej kontroli. Tego rodzaju platforma pozwoli Ci na prostą i przyjemną komunikację, współpracę oraz promocję.

Sprężarki powietrza

Kompresory powietrzne

Kompresory powietrza dają gwarancję nieprzedostawania się oleju do układu, co zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń, a przy tym opracowywane są tak, aby ich ciągła praca związana była z jak najmniejszą ilością zabiegów o charakterze konserwacyjnym. Dzięki postępowi technologicznemu i zaangażowaniu czołowych producentów i dystrybutorów kompresory powietrza osiągają też coraz niższe ceny, a co za tym idzie stają się dostępne dla jeszcze większej liczby właścicieli i pracowników zakładów o różnym profilu.

Naprawa maszyny

Serwis maszyn laserowych

Nawet najlepszy sprzęt na skutek eksploatacji wymaga naprawy. Prowadzimy serwis maszyn laserowych. Naprawiając twoje urządzenia, dbamy o to, by proces produkcyjny nie został przerwany. Szkolimy także z ich obsługi oraz oprogramowania. Instalujemy nowy sprzęt lub prowadzimy relokację obecnego. Sprawdź naszą ofertę.

Fotowoltaika

hurtownia paneli fotowoltaicznych

Nasza internetowa hurtownia paneli fotowoltaicznych ma w ofercie systemy od różnych firm. Na nasz asortyment składają się moduły, inwertery (falowniki) oraz baterie. Mamy także mocowania do modułów, kable solarne oraz przewody, a także haki. Mamy również akcesoria do montażu modułów, w tym podzespoły PV, ładowarki PV oraz inne.

Serwis komputerowy we Wrocławiu

Serwis komputerowy Wrocław

Jeśli chcecie Państwo znaleźć odpowiedni serwis komputerowy Wrocław jest lokalizacją, gdzie możecie skorzystać z pomocy naszych specjalistów, którzy bazując na swojej wiedzy oraz rozległemu doświadczeniu są w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania, za pomocą których przywrócona zostanie żywotność Państwa komputera - czy to laptopa, czy tez komputera stacjonarnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką proponuje swoim klientom nasz profesjonalny serwis komputerowy we Wrocławiu.