Polska odelwnia aluminnium

Odlewnia aluminium

Nasza odlewnia aluminium wykona dla Państwa zarówno zlecenia jednorazowe, jak i podejmie się realizacji zamówień dla firm, które chcą nawiązać stałą współpracę z Crown Center. Polecana odlewnia aluminium gwarantuje Państwu także najlepsze ceny na wykonywanie różnego typu prac dla branż produkcyjnych.

http://www.smarowniczki.pl/urzadzenia/pompy/index.html

Pompy olejowe

Oryginalne pompy olejowe, które dostępne są w naszej ofercie służą do wylewania i odsysania różnego rodzaju płynów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenia były w pełni sprawne i niezawodne. Nowoczesna technologia zastosowana do ich produkcji zapewnia, że będą Państwo mogli w odpowiedni sposób zagwarantować skuteczność swojej pracy. Pompy olejowe to produkty solidne i w pełni funkcjonalne. Gwarantujemy satysfakcję z użytkowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.

www.metalerg.pl

Nagrzewnice powietrza na słomę

Nagrzewnice powietrza umożliwiają ogrzanie powietrza do temperatury nawet 130 stopni. Nasze nagrzewnice powietrza oferowane są naszym klientom w 8 wielkościach, dzięki czemu możliwe jest ich dostosowanie do każdego pomieszczenia. Posiadają one zróżnicowaną moc od 60 do 1000 kW. Są dostosowane do spalania każdej biomasy.

Kapeo Laser - obróbka elementów stalowych

walcowanie blach

Nasza firma zajmująca się obróbką stali, poleca swoje usługi z zakresu cięcia laserem, gięcia czy spawania. Kapeo Laser wykonuje także walcowanie blach i zwijanie kątowników i rur. Wykorzystujemy do tego celu najnowsze technologicznie maszyny, które umożliwiają zgrzewanie elementów i wykańczanie ich.

Koprinet - katalogi nakładów rzeczowych

Norma

Jesteśmy jednym z czołowych producentów oprogramowań, przy pomocy których można opracować kosztorys dla swojego przedsiębiorstwa. Specjaliści z firmy Koprinet pilnują, by spełniono każdą normę rynkową w katalogach nakładów rzeczowych. Programy Rodos 2010 Gold oraz Rodos 2010 Standard znajdują zastosowanie przede wszystkim w budownictwie.

Program kadrowy Biznesmen

Program kadrowy

W naszym szerokim asortymencie znajdziecie Państwo program kadrowy, który spełni Państwa oczekiwania w 100%. Nasz program kadrowy bowiem posiada także specjalne moduły, które służą do rozliczania delegacji, pracy zdalnej, umów zlecenie i wielu winnych form, które w przypadku innych programów nie są możliwymi do rozliczenia. Wszystkie nasze programy wykorzystywane są przez specjalistów, także w biurach rachunkowo-księgowych i cieszą wśród tychże profesjonalistów dużym zaufaniem i zainteresowaniem.

http://www.gemikol.pl/

Produkcja maszyn i urządzeń

Główny obszar działalności naszego zakładu to projektowanie oraz produkcja maszyn i urządzeń przemysłowych. Dla naszych Klientów konstruujemy niezawodny sprzęt, który jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej fabryki, czy też firmy produkcyjno-przetwórczej. Budowa maszyn i urządzeń w naszej firmie oparta jest na stosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a także wykorzystywaniu najlepszych materiałów i komponentów, takich jak bardzo wytrzymałe stale oraz wysokiej klasy podzespoły. Wykonujemy niezawodne linie produkcyjne, profesjonalne stanowiska montażowe, a także sprzęt niezbędny do obróbki skrawaniem CNC, dozowania płynów, znakowania opakowań, a także profesjonalne systemy do sterowania oraz doskonałe czujniki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Artykuły elektrotechniczne

Artykuły elektryczne sklep internetowy

Przedsiębiorstwo udostępniające w swoim asortymencie szereg artykułów dla osób indywidualnych i zakładów przemysłowych. Internetowy sklep elektrotechniczny oferuje między innymi: oprawy LED, aparaturę modułową oraz osprzęt instalacyjny. Ponadto w asortymencie hurtowni znajdują się zarówno lampy mieszkaniowe, jak i modele przeznaczone do warsztatów.

Wojtech

Pierścienie osadcze

Działamy w branży przemysłowej już od wielu lat, co sprawia, że doskonale znamy się na wykonywanej pracy możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych produktów. Są wśród nich solidne i trwałe pierścienie osadcze, stanowiące ważny element zabezpieczający wielu konstrukcji oraz instalacji. Dostępnych jest wiele modeli, wykonanych z różnych materiałów, co pozwala na wybranie odpowiednich do panujących w danym środowisku warunków. Dobrze znoszą duże obciążenia. Polecamy również płytki, kołki, wpusty, zawleczki oraz przetyczki.

Zasilanie awaryjne

Chcąc uchronić sprzęt domowy przed uszkodzeniem i utrzymać ich nieprzerwane działanie, konieczne jest zamontowanie odpowiednich zabezpieczeń. Zasilanie awaryjne oferowane przez naszą firmę to urządzenia UPS wyróżniające się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Chronią przed negatywnymi skutkami spadków napięcia lub całkowitego braku zasilania nawet przez parę dni.

Instel - telefonia dla firm

Centrala IP PBX

Jeżeli potrzebne są Państwu rozwiązania, które pozwolą Wam na skuteczne komunikowanie się pracowników w przedsiębiorstwie, Centrala IP PBX będzie dla Was idealnym rozwiązaniem. Dostarczamy systemy funkcjonalne, pozwalające zaoszczędzić oraz znacznie podwyższające jakość pracy - zapraszamy do firmy Instel.

Narzędzie do modelowania

PowerShape

Jednym z wprowadzanych przez nas rozwiązań technicznych jest oprogramowanie Autodesk PowerShape, które występuje w wersji Standard, Premium i Ultimate. Pomaga ono m. in. w modelowaniu powierzchniowym, bryłowym i tworzeniu matryc oraz umożliwia precyzyjne wykonywanie wymagających elementów produkcyjnych.

Kasy fiskalne

Na naszej stronie znajdziesz wysoko jakościowe kasy fiskalne - praktyczne i niezawodne urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdym punkcie handlowym czy usługowym. Sprzęt ten jest wyposażony w wiele przydatnych funkcji, dzięki którym jego użytkowanie przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia. Jesteśmy pewni, że decydując się na skorzystanie z naszej oferty będziesz usatysfakcjonowany otrzymanymi towarami. Zapraszamy na stronę internetową oraz do wielu punktów w całym kraju - u dystrybutorów czekają na Ciebie pełne propozycje naszej firmy.

Profile sufitowe

Wykonany zgodnie z zasadami sztuki budowlanej daje ciekawy wizualnie efekt, który urozmaici wnętrze Twojego domu. Do realizacji tego projektu potrzebne są płyty gipsowo-kartonowe oraz profile sufitowe. Firma Steela jest producentem profesjonalnych, gotowych rozwiązań umożliwiających montaż elementów suchej zabudowy.

Części do podłogówki

Akcesoria do ogrzewania podłogowego

Dzięki niej można zadbać o komfort stóp, sprawiając, że posadzka stanie się przyjemnie ciepła. Stanowi doskonałe rozwiązanie np. do kuchni, łazienki oraz wielu innych pomieszczeń. W naszym asortymencie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do ogrzewania podłogowego, dzięki którym można zbudować całą instalacją.

Czas na nowe urządzenia biurowe?

Sprzedaż kserokopiarek Poznań

Jeśli w Twoim przedsiębiorstwie brakuje sprzętu lub wciąż musisz walczyć z awariami wyposażenia biurowego, to znak, że czas na zmiany. Zapoznaj się z naszą ofertą - prowadzimy sprzedaż kserokopiarek w Poznaniu. Oferujemy tanie, wydajne i solidne urządzenia, które zdecydowanie przyspieszą pracę w Twojej firmie!

Tanie ogrzewanie domu

Poszukujecie Państwo ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, które pozwolą na tanie ogrzewanie domu z wykorzystaniem energii ze źródeł odnawialnych? Jeśli tak, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy NaSwoim, gdzie znajdują się wszystkie szczegółowe informacje dotyczące proponowanych przez nas rozwiązań.

zamknięcia butelek

Tylko u nas znajdą Państwo wygodne zamknięcia butelek, które pozwolą na wydajne użytkowanie opakowań kosmetycznych. Najważniejsze jest, aby pojemniki były szczelne i nie przepuszczały powietrza - zapobiegnie to zepsuciu się kosmetyków. Dlatego też - koniecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Instalacje ciepłownicze

montaż grzejników

Specjalizujemy się w systemach ogrzewania i fotowoltaicznych. Oferujemy profesjonalny montaż grzejników oraz instalacji solarnych. Oprócz tego, prowadzimy sprzedaż solidnych produktów, które działają na nowoczesnych technologiach grzewczych. Doradzimy, które urządzenie wybrać, by było dobrze dostosowane do rodzaju budynku (mieszkalny, przemysłowy).