http://www.afo.pl/

Doradca podatkowy Wrocław

Specjalizacją naszej kancelarii jest tania, lecz rzetelna księgowość dla firm. Nasi wykwalifikowani doradcy podatkowi, jak i księgowi zajmują się szeroko pojętym doradztwem w sprawach związanych z ZUS oraz US, a także świadczeniem usług rachunkowych, takich jak prowadzenie ksiąg handlowych, czy też obsługa kadrowo-płacowa.

Usługi kurierskie

Przesyłki kurierskie

Najbardziej skuteczne i najtańsze przesyłki kurierskie - takie właśnie usługi świadczy nasza firma. Zatrudniamy rzetelnych i uczciwych pracowników wykonujących powierzone im zadania ze starannością i zaangażowaniem. Dzięki nim możesz być spokojny o to, że paczka dotrze do adresata na czas. Wybierz firmę oferującą najtańsze usługi kurierskie i zgłoś się do nas.

Oferta Financial Center Sp. z o.o.

Darmowy program do faktur

Samodzielne prowadzenie księgowości to przede wszystkim możliwość zaoszczędzenia wydatków związanych z zatrudnianiem zewnętrznych specjalistów. To również możliwość rzetelnego i stałego monitorowania aktualnych stanów rachunków. Umożliwi to państwu prognozowanie najbliższych zysków oraz wydatków. Oprócz tego nasz darmowy program do faktur pozwala także na prowadzenie ewidencji - zarówno środków trwałych, jak i finansowych. Efektem jego pracy będą czytelne wydruki, do których będą państwo mieli stały dostęp. Program ten dostosowuje się do specyfiki przedsiębiorstwa.

Biura rachunkowe Łódź

biura rachunkowe łódź

Jeśli potrzebne są Państwu profesjonalne biura rachunkowe Łódź jest miejscem, gdzie możecie Państwo skorzystać z naszej bogatej oferty usług, w ramach której prowadzimy dla Państwa ewidencję przychodów i rozchodów w Państwa firmie, rozliczenia podatków, w tym VATu oraz wiele innych. Obuszko biura rachunkowe w Łodzi.

COEDRO - kursy kompetencyjne dla biznesu

Coach Warszawa

W realizacji naszych działań z klientami, staramy się wzmocnić ich inteligencję emocjonalną, a także wytworzyć takie mechanizmy komunikacji i style zachowań, które pomogą mu w odnoszeniu sukcesów zawodowych. COEDRO to coach w Warszawie, który kieruje swoją ofertę do wszystkich osób zarządzających zespołem ludzi i zadaniami.

producent kuchni na zamówienie

Meble kuchenne na wymiar Kraków

Tym, czym specjalizuje się nasza firma są wysokiej kuchnie na wymiar dostępne w Krakowie. Ogromne doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz duży zapał do pracy i chęć wyjścia naprzeciw indywidualnym preferencjom klientów - to tylko niektóre spośród naszych licznych atutów. Jesteśmy przekonani, że docenicie Państwo nasz profesjonalizm. W ramach naszych usług oferujemy fantastyczne meble na wymiar w Krakowie. To świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, cieszących się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą fantastyczną ofertą oraz bezpośredniego kontaktu z nami! Zainwestuj w piękno swoich wnętrz już dziś.

INGE - szkolenia i certyfikaty

gmp ghp

Grupa specjalistów INGE to konsultanci, doradcy i audytorzy, którzy pozwolą Państwu wprowadzić dobre praktyki produkcyjne i handlowe. Nie polegają one tylko na zachowaniu norm oraz zasad dotyczących jakości i bezpieczeństwa produktów, ale również pozwalają na usprawnienie wielu procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo szkolenia i projekty wdrożeniowe, które pozwolą na zdobycie certyfikatów takich standardów jak GMP, GHP, GMP Plus oraz wielu innych. Sprawdź na naszej stronie internetowej wszystkie możliwości, jakie daje współpraca z nami.

Sposób na zmniejszenie kosztów firmy

Jak nie płacić ZUS

Jeśli jesteście Państwo firmą, która od lat zatrudnia sporą ilość pracowników, jednak sumy konieczne do przelewania na konto organów krajowych, nadal Państwa zatrważają, zapoznajcie się ze specyfiką funkcjonowania projektu Fakturomanii. Na łamach naszej strony internetowej dowiecie się jak nie płacić ZUS w całkowicie legalny, zgodny z prawem sposób.

Usługi outsourcingu informatycznego

IT outsourcing

Nasza firma od wielu lat jest nieodłącznie związania z nowoczesnymi technologiami i oferuje firmom outsourcing IT, a więc wynajem programistów oraz informatyków, dla których C++, SEO czy Java to chleb powszedni. Dzięki ich usługom będziecie Państwo mieli możliwość rozbudowania swojej sieci komputerów i skupienia się na podstawowych działaniach przedsiębiorstwa. Zadbamy o strony internetowe, serwery firmowe, przetwarzanie i gromadzenie danych, a także sprawne działanie wszystkich posiadanych przez Państwa systemów.