Szkolenia i certyfikaty

GMP GHP

Grupa specjalistów INGE to konsultanci, doradcy i audytorzy, którzy pozwolą Państwu wprowadzić dobre praktyki produkcyjne i handlowe. Nie polegają one tylko na zachowaniu norm oraz zasad dotyczących jakości i bezpieczeństwa produktów, ale również pozwalają na usprawnienie wielu procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo szkolenia i projekty wdrożeniowe, które pozwolą na zdobycie certyfikatów takich standardów jak GMP, GHP, GMP Plus oraz wielu innych. Sprawdź na naszej stronie internetowej wszystkie możliwości, jakie daje współpraca z nami.

Kredyt inwestycyjny dla firm

Kredyt inwestycyjny dla firm

Sprawdź już dziś jak atrakcyjne są proponowane przez nasz bank usługi i produkty finansowe dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Kredyt inwestycyjny dla nowych firm, najwyżej oprocentowane lokaty - wybieraj spośród szerokiej gamy możliwości, dzięki którym zrealizujesz swoje marzenia lub pomnożysz oszczędności.

Postępowanie sanacyjne

Sanacja

Oferta naszej firmy obejmuje pomoc w prowadzeniu postępowania w celu unik­nię­cia ogło­sze­nia upa­dło­ści dłuż­ni­ka poprzez zawarcie ukła­du z wie­rzy­cie­la­mi. Sanacja umożliwia odstąpienie od nie­ko­rzyst­nych umów wzajemnych, do­ko­na­nia reduk­cji za­trud­nie­nia czy zby­cia zbędne­go ma­jąt­ku.

szkolenia bhp warszawa

szkolenie bhp Warszawa

Zapraszamy Państwa na specjalistyczne szkolenie BHP. Warszawa jako stolica, jest miastem, w którym działa niezliczona ilość firm. Każda z nich musi zadbać, aby zatrudnieni pracownicy posiadali niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny w pracy. Dzięki naszym usługom będzie to możliwe. Zapraszamy.

Agencja rekrutacyjna

Agencja HR Warszawa

Na naszym portalu znajdziesz doświadczonych rekruterów, którzy pomogą Ci znaleźć pracownika na odpowiedniego pracownika. Nasza agencja HR ma swoją siedzibę w Warszawie, lecz świadczy swoje usługi przez internet, dzięki czemu pozwala szybciej dotrzeć do kandydatów, jednocześnie nie ograniczając się do konkretnego miasta czy województwa. Sprawdź naszą ofertę!

Kursy dla rehabilitantów

Kurs PNF

Jeśli zdecydowaliście się Państwo na to, aby wykonywać zawód jakim jest fizjoterapeuta, z całą pewnością poczuliście chęć pozostania współodpowiedzialnym za stan zdrowia Pacjentów. Zdajecie sobie na pewno również sprawę z tego, jak ważną kwestią staje się w tym momencie konieczność nieustannego doskonalenia swoich umiejętności oraz aktualizowania wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą In Corpore, które proponuje swoim studentom między innymi kurs PNF zarówno na poziomie podstawowy, jak i zaawansowanym.

Postępowanie upadłościowe konsumenta

Ile trwa upadłość konsumencka bez majątku

Postępowanie upadłościowe konsumenta składa się z kilku etapów. Ile trwa upadłość konsumencka bez majątku? Postępowanie zależne jest od ilości czynności, które podejmuje syndyk. Zazwyczaj jednak zakończenie pierwszego etapu jest w terminie 4 miesięcy od dnia złożenia wniosku. Z kolei drugi etap powinien zakończyć się w terminie 6 miesięcy.

Zachowanie w biurze

Savoir vivre w pracy

Zachowanie w biurze to ważny element savoir vivre w pracy. Wszyscy powinniśmy dbać o dobrą atmosferę i szacunek w miejscu pracy. Powinniśmy być punktualni i odpowiedzialni w realizacji swoich obowiązków. Nie należy przeszkadzać innym w ich pracy i unikać zbędnych rozmów czy hałasów. Ważne jest również zadbanie o porządek na biurku oraz w wspólnych przestrzeniach. Szanując innych, pokazujemy również szacunek dla siebie i swojej pracy. Dobre zachowanie w biurze wpływa na efektywność pracy i współpracę zespołową.

Ćwiczenie uważności

kursy mindfulness

Współczesne czasy wymagają od nas ciągłej produktywności i coraz częściej jesteśmy skierowani na zarabianie pieniędzy w szybkim tempie. To wszystko prowadzi do tego, że nie umiemy już skupić się na sobie i odczuwać tak intensywnie jak kiedyś. Postaw na nasze kursy mindfulness, jeśli chcesz przeżywać życie głęboko.

Serwis pojazdów

Naprawy blacharsko-lakiernicze

Uszkodzenia karoserii Twojego samochodu już nie stanowią dla Ciebie problemu! Naprawy blacharsko-lakiernicze to nasza specjalność. Profesjonaliści z naszego katalogu dokonują precyzyjnych zmian, dbając o każdy detal. Zaufaj specjalistom, którzy swoją pasję do motoryzacji przelewają na swoją pracę, gwarantując zadowolenie z każdej interwencji. Sprawdź naszą ofertę już teraz i ponownie ciesz się swoim samochodem w pełni jego blasku! Nie czekaj, skontaktuj się z wybranym przez Ciebie specjalistą już dziś!