Fotografie służbowe

Zdjęcia do CV

Podanie o pracę uzupełnione o profesjonalną fotografie znacząco zwiększy twoją atrakcyjność w oczach potencjalnego pracodawcy. Wykonywane przez nas zdjęcia do CV cechuje przejrzystość i prostota formy. Wykonujemy także inne rodzaje fotografii formalnych, których przeznaczeniem są różnego typu dokumenty i dyplomy.

obrazy ekskluzywne

Estetyka wykończenia danej przestrzeni to przede wszystkim dostosowanie jej do indywidualnych pragnień, preferencji oraz wymogów. Dlatego też nasza firma nie ogranicza się oferując państwu obrazy ścienne reprezentujące tylko jeden styl. Dzięki nam mogą państwo wprowadzić do pomieszczeń takie dekoracje, które spełniają wszelkie wasze wymogi.

Idealne upominki na różne okazje

Kubek do pracy

Dla siebie? A może dla koleżanki lub kolegi z biura? W ofercie proponujemy atrakcyjne kubki do pracy, jakie znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Proponujemy tutaj także idealne upominki okazjonalne, na przykład na Święta Bożego Narodzenia, Wielkanocne, a także na urodziny czy imieniny w bardzo dobrej cenie.

Dzieła literackie

Edmund Burke

Sklep oferuje dzieła literackie w wyjątkowych oprawach, Można tutaj nabyć kolekcjonerskie wydania takich autorów, jak na przykład Edmund Burke. Irlandzki filozof i polityk napisał "List do członka Zgromadzenia Narodowego". Książka jest złożona specjalnym krojem, na papierze Munken Print Cream. Bedzie ozdobą każdej biblioteki.

Eleganckie obuwie damskie i męskie

Wygodne buty do tańca na wesele

Jeśli przed Tobą niezwykle ważny dzień zawarcia małżeństwa, z pewnością martwisz się o odpowiedni ubiór. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wygodne buty do tańca na wesele, w których przetańczysz całą noc! Są wykonywane ręcznie z naturalnych skór, a ich elegancki design sprawia, że idealnie pasują do każdej sukni.