Fotografie służbowe

Zdjęcia do CV

Podanie o pracę uzupełnione o profesjonalną fotografie znacząco zwiększy twoją atrakcyjność w oczach potencjalnego pracodawcy. Wykonywane przez nas zdjęcia do CV cechuje przejrzystość i prostota formy. Wykonujemy także inne rodzaje fotografii formalnych, których przeznaczeniem są różnego typu dokumenty i dyplomy.

Idealne upominki na różne okazje

Kubek do pracy

Dla siebie? A może dla koleżanki lub kolegi z biura? W ofercie proponujemy atrakcyjne kubki do pracy, jakie znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Proponujemy tutaj także idealne upominki okazjonalne, na przykład na Święta Bożego Narodzenia, Wielkanocne, a także na urodziny czy imieniny w bardzo dobrej cenie.

Dzieła literackie

Edmund Burke

Sklep oferuje dzieła literackie w wyjątkowych oprawach, Można tutaj nabyć kolekcjonerskie wydania takich autorów, jak na przykład Edmund Burke. Irlandzki filozof i polityk napisał "List do członka Zgromadzenia Narodowego". Książka jest złożona specjalnym krojem, na papierze Munken Print Cream. Bedzie ozdobą każdej biblioteki.

Eleganckie obuwie damskie i męskie

Wygodne buty do tańca na wesele

Jeśli przed Tobą niezwykle ważny dzień zawarcia małżeństwa, z pewnością martwisz się o odpowiedni ubiór. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wygodne buty do tańca na wesele, w których przetańczysz całą noc! Są wykonywane ręcznie z naturalnych skór, a ich elegancki design sprawia, że idealnie pasują do każdej sukni.

Płyty winylowe

Winyle rap

W naszym sklepie internetowym dostępne są nie tylko płyty CD. Można również zaopatrzyć się w różnego rodzaju winyle. Rap oraz hip-hop to tylko wybrane z wielu gatunków znajdujących się w bogatej ofercie. Proponujemy krążki z nagraniami różnych zagranicznych artystów, zarówno popularnych, jak i niszowych.

Grafika z motywami botanicznymi

Ryciny botaniczne

Można u nas zakupić zachwycające obrazy w różnorodnych stylach. Proponujemy m.in. ryciny botaniczne kwiatów oraz liści znanych twórców. Dzięki swojej subtelnej kolorystyce i nawiązywaniu do natury uświetnią każde pomieszczenie. Dostępne są warianty z grafikami pochodzącymi z XX lub nawet z XVI wieku.

Obrazy na zamówienie

Kopie obrazów ręcznie malowane

W internetowej galerii znajdują się różnorodne formy graficzne. Można złożyć zamówienie m.in. na kopie obrazów ręcznie malowane. W ofercie dostępne są reprodukcje dzieł znanych lub niezbyt popularnych artystów. Mogą być wykonane z zachowaniem podobieństwa lub z wprowadzeniem zmian dopasowanych do gustu.