Idealne upominki na różne okazje

Kubek do pracy

Dla siebie? A może dla koleżanki lub kolegi z biura? W ofercie proponujemy atrakcyjne kubki do pracy, jakie znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Proponujemy tutaj także idealne upominki okazjonalne, na przykład na Święta Bożego Narodzenia, Wielkanocne, a także na urodziny czy imieniny w bardzo dobrej cenie.

Płyty winylowe

Winyle rap

W naszym sklepie internetowym dostępne są nie tylko płyty CD. Można również zaopatrzyć się w różnego rodzaju winyle. Rap oraz hip-hop to tylko wybrane z wielu gatunków znajdujących się w bogatej ofercie. Proponujemy krążki z nagraniami różnych zagranicznych artystów, zarówno popularnych, jak i niszowych.

Obrazy na zamówienie

Kopie obrazów ręcznie malowane

W internetowej galerii znajdują się różnorodne formy graficzne. Można złożyć zamówienie m.in. na kopie obrazów ręcznie malowane. W ofercie dostępne są reprodukcje dzieł znanych lub niezbyt popularnych artystów. Mogą być wykonane z zachowaniem podobieństwa lub z wprowadzeniem zmian dopasowanych do gustu.

Fotoceramika

Zdjęcia na pomnik

Umieszczona na grobie fotografia przypomina o zmarłej osobie jej bliskim. Zdjęcia na pomnik powinny więc zostać wykonane z uwagą, by zachować wysoką jakość oraz walory estetyczne. Firma oferuje możliwość dodania do fotografii nagrobkowej indywidualnych dodatków, by jak najlepiej oddać charakter osoby, która odeszła.

Sklep z kartkami

kartki na walentynki dla koleżanki

Luty zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim święto zakochanych. Jednak to nie znaczy, że jedyną osobą obdarowywaną musi być nasz partner lub partnerka. Warto pomyśleć tego dni również o przyjaciółkach, które wysłuchały niejednej historii i wytarły wiele łez. Kartki na walentynki dla koleżanki to świetny pomysł na sprawienie im przyjemności.