Idealne upominki na różne okazje

Kubek do pracy

Dla siebie? A może dla koleżanki lub kolegi z biura? W ofercie proponujemy atrakcyjne kubki do pracy, jakie znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Proponujemy tutaj także idealne upominki okazjonalne, na przykład na Święta Bożego Narodzenia, Wielkanocne, a także na urodziny czy imieniny w bardzo dobrej cenie.

Płyty winylowe

Winyle rap

W naszym sklepie internetowym dostępne są nie tylko płyty CD. Można również zaopatrzyć się w różnego rodzaju winyle. Rap oraz hip-hop to tylko wybrane z wielu gatunków znajdujących się w bogatej ofercie. Proponujemy krążki z nagraniami różnych zagranicznych artystów, zarówno popularnych, jak i niszowych.

Obrazy na zamówienie

Kopie obrazów ręcznie malowane

W internetowej galerii znajdują się różnorodne formy graficzne. Można złożyć zamówienie m.in. na kopie obrazów ręcznie malowane. W ofercie dostępne są reprodukcje dzieł znanych lub niezbyt popularnych artystów. Mogą być wykonane z zachowaniem podobieństwa lub z wprowadzeniem zmian dopasowanych do gustu.

Fotoceramika

Zdjęcia na pomnik

Umieszczona na grobie fotografia przypomina o zmarłej osobie jej bliskim. Zdjęcia na pomnik powinny więc zostać wykonane z uwagą, by zachować wysoką jakość oraz walory estetyczne. Firma oferuje możliwość dodania do fotografii nagrobkowej indywidualnych dodatków, by jak najlepiej oddać charakter osoby, która odeszła.

Fotograf na ślub

Fotograf na ślub

Wielu ludzi nadal nie zdaje sobie sprawy jak ważny jest fotograf na ślub. W Poznaniu wykonują ją perfekcyjnie a zatem nie można na pewno przejść obok niej obojętnie, ponieważ to byłoby coś niedopuszczalnego i raczej niewybaczalnego, ponieważ jeżeli już sami decydujemy się na uroczystość ślubną to w grę jako pierwsza powinno wchodzić taki fotograf jak Pan Maciej Szebiotko. Zapraszamy.

Małe i duże plecaki dla fotografa

Plecak na aparat

Bardzo niewielkie grono osób zdaje sobie sprawę, jak ważną rzeczą jest odpowiedni plecak na aparat. Nie tylko pozwala on na transport naszego sprzętu, ale również chroni go przed różnego rodzaju urazami np. mechanicznymi. Ten produkt oraz wiele, wiele innych można zakupić w naszym sklepie internetowym już teraz.