Fotografie służbowe

Zdjęcia do CV

Podanie o pracę uzupełnione o profesjonalną fotografie znacząco zwiększy twoją atrakcyjność w oczach potencjalnego pracodawcy. Wykonywane przez nas zdjęcia do CV cechuje przejrzystość i prostota formy. Wykonujemy także inne rodzaje fotografii formalnych, których przeznaczeniem są różnego typu dokumenty i dyplomy.

Idealne upominki na różne okazje

Kubek do pracy

Dla siebie? A może dla koleżanki lub kolegi z biura? W ofercie proponujemy atrakcyjne kubki do pracy, jakie znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Proponujemy tutaj także idealne upominki okazjonalne, na przykład na Święta Bożego Narodzenia, Wielkanocne, a także na urodziny czy imieniny w bardzo dobrej cenie.

Dzieła literackie

Edmund Burke

Sklep oferuje dzieła literackie w wyjątkowych oprawach, Można tutaj nabyć kolekcjonerskie wydania takich autorów, jak na przykład Edmund Burke. Irlandzki filozof i polityk napisał "List do członka Zgromadzenia Narodowego". Książka jest złożona specjalnym krojem, na papierze Munken Print Cream. Bedzie ozdobą każdej biblioteki.

Eleganckie obuwie damskie i męskie

Wygodne buty do tańca na wesele

Jeśli przed Tobą niezwykle ważny dzień zawarcia małżeństwa, z pewnością martwisz się o odpowiedni ubiór. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wygodne buty do tańca na wesele, w których przetańczysz całą noc! Są wykonywane ręcznie z naturalnych skór, a ich elegancki design sprawia, że idealnie pasują do każdej sukni.

Płyty winylowe

Winyle rap

W naszym sklepie internetowym dostępne są nie tylko płyty CD. Można również zaopatrzyć się w różnego rodzaju winyle. Rap oraz hip-hop to tylko wybrane z wielu gatunków znajdujących się w bogatej ofercie. Proponujemy krążki z nagraniami różnych zagranicznych artystów, zarówno popularnych, jak i niszowych.

Obrazy na zamówienie

Kopie obrazów ręcznie malowane

W internetowej galerii znajdują się różnorodne formy graficzne. Można złożyć zamówienie m.in. na kopie obrazów ręcznie malowane. W ofercie dostępne są reprodukcje dzieł znanych lub niezbyt popularnych artystów. Mogą być wykonane z zachowaniem podobieństwa lub z wprowadzeniem zmian dopasowanych do gustu.

Fotostrada

Tła fotograficzne

Szykujesz się do sesji zdjęciowej? A może jesteś profesjonalistą, który potrzebuje akcesoriów do wykonywania swojej pracy? Polecamy nasze estetyczne tła fotograficzne, dzięki którym uda Ci się zrealizować piękne pamiątki na całe życie. Możesz dobrać scenerię odpowiednią do okazji i tematyki spotkania.

Fotoceramika

Zdjęcia na pomnik

Umieszczona na grobie fotografia przypomina o zmarłej osobie jej bliskim. Zdjęcia na pomnik powinny więc zostać wykonane z uwagą, by zachować wysoką jakość oraz walory estetyczne. Firma oferuje możliwość dodania do fotografii nagrobkowej indywidualnych dodatków, by jak najlepiej oddać charakter osoby, która odeszła.

Sklep z kartkami

kartki na walentynki dla koleżanki

Luty zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim święto zakochanych. Jednak to nie znaczy, że jedyną osobą obdarowywaną musi być nasz partner lub partnerka. Warto pomyśleć tego dni również o przyjaciółkach, które wysłuchały niejednej historii i wytarły wiele łez. Kartki na walentynki dla koleżanki to świetny pomysł na sprawienie im przyjemności.

Mapy Ameryki

przylądek horn mapa

Jeśli zależy Ci na znalezieniu nietypowej grafiki przedstawiającej dawne terytoria Ameryki, idealnie trafiłeś! W naszym sklepie znajdują się reprodukcje ukazujące m.in. Przylądek Horn. Mapa przedstawia tereny z najróżniejszych czasów, m.in. z roku 1860, 1635, 1675 czy 1630. Posiadamy zatem szeroką ofertę dla miłośników historii i geografii.