Samorozwój - dowiedz się więcej dzięki publikacjom z Ksiegarnii Terapeutycznej

Coaching książka

Nasza oferta skoncentrowana jest na publikacjach, które pozwalają poznać tajniki ludzkich zachowań. Wśród dostępnych tytułów znajduje się nie jednak książka, która wyjaśnia czym jest coaching. Księgarnia Terapeutyczna pozwala na rozwój własnych umiejętności i kompetencji oraz zgłębianie wiedzy o sobie dzięki publikacjom naukowym.

Specjalistyczna pomoc w nałogach

ośrodek terapii uzależnień

Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny zmaga się z alkoholizmem, narkomanią czy innymi nałogami, to nasz ośrodek terapii uzależnień świadczy specjalistyczną pomoc w walce z nałogami. Mogą się do nas zgłosić zarówno osoby, które bezpośrednio zmagają się z problemem, jak i rodziny, partnerzy czy przyjaciele takich osób.

Literatura katolicka

Książki katolickie

Ciągłe pogłębianie swojej wiary może odbywać się nie tylko przez modlitwę. Wartościowe powieści katolickie są doskonałym sposobem na zaspokajanie potrzeb swojej duszy przez poznawanie postaci świętych, czy odnajdowanie odpowiedzi na nurtujące pytania. W ofercie posiadamy książki katolickie skierowane także do najmłodszych.

Modlitwy za dusze

Modlitwa za zmarłych

Dla wiernych kościoła katolickiego udostępniliśmy pacierze, które są wstawiennictwem za dusze, które opuściły doczesne życie i przeniosły się do wieczności. Modlitwa za zmarłych to prośby skierowane do Boga o odpuszczenie grzechów dla tych dusz oraz zabranie ich do nieba, gdzie będą cieszyć się nieustannym szczęściem i oglądać swojego Stwórcę.