Artykuły Propagandowe

Flagi reklamowe

Jeżeli poszukujesz artykułów wykonanych z najwyższego gatunku sukna, z precyzyjnie nałożonym metodą sitodruku bądź aplikacji nadrukiem, wybierz flagi reklamowe z naszej oferty. W sklepie Artykuły Propagandowe sprzedajemy produkty patriotyczne, kościelne, ukazujące zaangażowanie klientów w sprawy państwowe. Robimy również właśnie akcesoria służące do promocji. Kupisz u nas również godła z orzełkiem (PCV, plexi, papierowe w drewnie oraz haftowane) i urny wyborcze w dużym nakładzie (plombowane lub na klucz).

Gadżety piśmiennicze i inne

Długopisy reklamowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne długopisy reklamowe z nadrukiem oraz inne produkty, jakie zaopatrzone przez nas zostaną w wybrane przez Was hasła marketingowe oraz firmowe logo. Przygotowane przez nas rozwiązania sprawdzają się dla różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Nowoczesne telebimy

Oświetlenie LED Warszawa

Jedną z najbardziej zaskakujących cech naszych telebimów i oświetlenia LED jest ich modułowość. To dzięki temu mogą państwo w dowolny sposób rozbudowywać ekrany diodowe. W ten sposób mogą być one dostosowane do charakteru przestrzeni, w której się znajdują. Zadbaliśmy również o oto, aby stanowiły źródło i przekaźnik niezwykle atrakcyjnych treści. To wspaniały sposób na ożywienie reklamy i wprowadzenie jej w przestrzeń publiczną. Ruch, żywe kolory - to jest to, czym może wyróżnić się państwa akcja marketingowa.

Reklama poprzez ulotki

Druk ulotek

Każda firma, niezależnie od tego, czym się zajmuje, musi wcześniej czy później postawić na jakąś formę reklamy. Często najbardziej skuteczne rozwiązania to najprostsze rozwiązania. Proponujemy między innymi druk ulotek, materiałów, które pozwalają na bardzo szybkie dotarcie do Klienta oraz zaprezentowanie mu swojej oferty.

Papierowe torby reklamowe

Na stronie http://intropaks.pl/ dostępne są najwyższej jakości papierowe torby reklamowe. Produkujemy je w trosce o środowisko, starając się zapewniać klientom rozwiązania na miarę ich oczekiwań. Dołącz do grona tych, którzy do tej pory obdarzyli nas swoim zaufaniem - na pewno będziesz zadowolony z poziomu naszych usług.

Kubek z logo

Jeśli chcesz mieć ceramikę ozdobioną swoim własnym wzorem, to koniecznie stwórz kubek z logo. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową, wymyślisz sygnaturę i odtworzysz ją przy pomocy naszego programu do projektowania. Nadruk wykonujemy przy pomocy nowoczesnej technologii jaką jest sublimacja z powłoką JS Coating.

Praca w Polsce

Leasing pracowniczy

Nasza agencja świadczy usługi udostępniania przedsiębiorstwom zatrudnionych osób na wybrany okres czasu, bez konieczności nawiązywania z nimi bezpośredniego stosunku prawnego. Leasing pracowniczy obejmuje proces rekrutacji, szkolenia, obsługi kadrowo-płacowej, zakwaterowania i inne. Zadbamy również o wszelkie aspekty prawne w przypadku cudzoziemców.

Siatka mesh

Wydruki wielkoformatowe

Dzięki produktom naszej agencji możecie zareklamować swoją firmę na wiele różnych sposobów. Jednym z nich są wydruki wielkoformatowe. Do ich wykonania stosujemy siatkę typu mesh, która świetnie sprawdza się do bardzo dużych powierzchni. Takie instalacje widzi się często na elewacjach budynków w miastach.

Torby z nadrukiem

Torby reklamowe z nadrukiem

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż odpowiednie zakotwiczenie w umysłach odbiorców wizerunku marki czyli jej logotypu lub chwytliwego hasła reklamowego, stanowi połowę sukcesu przedsiębiorstwa. Istnieje wiele kanałów rozprzestrzeniania owych elementów identyfikacji,jednak jednym z najprostszych są torby reklamowe z nadrukiem. Proponujemy swoim Klientom szeroki asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości materiałów oraz przy zastosowaniu najnowocześniejszych technik obróbki.