Artykuły Propagandowe

Flagi reklamowe

Jeżeli poszukujesz artykułów wykonanych z najwyższego gatunku sukna, z precyzyjnie nałożonym metodą sitodruku bądź aplikacji nadrukiem, wybierz flagi reklamowe z naszej oferty. W sklepie Artykuły Propagandowe sprzedajemy produkty patriotyczne, kościelne, ukazujące zaangażowanie klientów w sprawy państwowe. Robimy również właśnie akcesoria służące do promocji. Kupisz u nas również godła z orzełkiem (PCV, plexi, papierowe w drewnie oraz haftowane) i urny wyborcze w dużym nakładzie (plombowane lub na klucz).

Papierowe torby reklamowe

Papierowe torby reklamowe

Na stronie http://intropaks.pl/ dostępne są najwyższej jakości papierowe torby reklamowe. Produkujemy je w trosce o środowisko, starając się zapewniać klientom rozwiązania na miarę ich oczekiwań. Dołącz do grona tych, którzy do tej pory obdarzyli nas swoim zaufaniem - na pewno będziesz zadowolony z poziomu naszych usług.

Siatka mesh

Wydruki wielkoformatowe

Dzięki produktom naszej agencji możecie zareklamować swoją firmę na wiele różnych sposobów. Jednym z nich są wydruki wielkoformatowe. Do ich wykonania stosujemy siatkę typu mesh, która świetnie sprawdza się do bardzo dużych powierzchni. Takie instalacje widzi się często na elewacjach budynków w miastach.

Wytrzymałe ekologiczne torby z nadrukiem

Ekologiczne torby z nadrukiem

W naszej ofercie znaleźć można rozmaite ekologiczne torby z nadrukiem: z poliestru, z filcu, z bawełny, a także z polipropylenu tkanego. Wszystkie te produkty odznaczają się ogromną wytrzymałością oraz wysoką estetyką wykonania. Możemy na nich umieścić dowolny logotyp wybrany przez naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Tablica z PCV

Tablice informacyjne

Każda firma, aby zaistnieć na rynku i cieszyć się dużym gronem klientów, musi zadbać o odpowiednią reklamę. Dlatego proponujemy najwyższej jakości tablice informacyjne z tworzywa PCV, na których mogą umieścić Państwo najważniejsze dane na temat swoich produktów lub usług lub innych, ważnych wiadomości.

Gadżety reklamowe z logo firmy

gadżety reklamowe

Jedną z wielu form reklamy są gadżety reklamowe z nadrukiem. Coraz częściej wiele firm decyduje się na taką promocję. Jest to skuteczna i stosunkowo niedroga forma reklamy. Dają nieograniczone możliwości przedstawienia się jako firmy oferującej usługi czy produkty najwyższej jakości. W naszej firmie wykonujemy takie zlecenia nieustannie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Poszukiwanie nowego pracownika

Rekrutacja pracowników

Szukasz nowego członka swojej ekipy w branży stalowej, budowlanej i produkcyjnej? Rekrutacja pracowników to dla nas chleb powszedni. Pracodawcom oferujemy kilka pakietów, które pomogą sprawnie przeprowadzić proces zatrudnienia. Jednorazowa opłata lub możliwość uregulowania należności po znalezieniu idealnego kandydata - wybierz formę współpracy.