Artykuły Propagandowe

Flagi reklamowe

Jeżeli poszukujesz artykułów wykonanych z najwyższego gatunku sukna, z precyzyjnie nałożonym metodą sitodruku bądź aplikacji nadrukiem, wybierz flagi reklamowe z naszej oferty. W sklepie Artykuły Propagandowe sprzedajemy produkty patriotyczne, kościelne, ukazujące zaangażowanie klientów w sprawy państwowe. Robimy również właśnie akcesoria służące do promocji. Kupisz u nas również godła z orzełkiem (PCV, plexi, papierowe w drewnie oraz haftowane) i urny wyborcze w dużym nakładzie (plombowane lub na klucz).

Nowoczesne telebimy

Oświetlenie LED Warszawa

Jedną z najbardziej zaskakujących cech naszych telebimów i oświetlenia LED jest ich modułowość. To dzięki temu mogą państwo w dowolny sposób rozbudowywać ekrany diodowe. W ten sposób mogą być one dostosowane do charakteru przestrzeni, w której się znajdują. Zadbaliśmy również o oto, aby stanowiły źródło i przekaźnik niezwykle atrakcyjnych treści. To wspaniały sposób na ożywienie reklamy i wprowadzenie jej w przestrzeń publiczną. Ruch, żywe kolory - to jest to, czym może wyróżnić się państwa akcja marketingowa.

Reklama poprzez ulotki

Druk ulotek

Każda firma, niezależnie od tego, czym się zajmuje, musi wcześniej czy później postawić na jakąś formę reklamy. Często najbardziej skuteczne rozwiązania to najprostsze rozwiązania. Proponujemy między innymi druk ulotek, materiałów, które pozwalają na bardzo szybkie dotarcie do Klienta oraz zaprezentowanie mu swojej oferty.

Papierowe torby reklamowe

Papierowe torby reklamowe

Na stronie http://intropaks.pl/ dostępne są najwyższej jakości papierowe torby reklamowe. Produkujemy je w trosce o środowisko, starając się zapewniać klientom rozwiązania na miarę ich oczekiwań. Dołącz do grona tych, którzy do tej pory obdarzyli nas swoim zaufaniem - na pewno będziesz zadowolony z poziomu naszych usług.

Kubek z logo

Kubek z logo

Jeśli chcesz mieć ceramikę ozdobioną swoim własnym wzorem, to koniecznie stwórz kubek z logo. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i prześlesz nam grafiką, która ma znaleźć się na przedmiocie. Sprawdź naszą tanią i atrakcyjną ofertę usług oraz rozwiązań, które wesprą Twoje działania marketingowe.

Praca w Polsce

Leasing pracowniczy

Nasza agencja świadczy usługi udostępniania przedsiębiorstwom zatrudnionych osób na wybrany okres czasu, bez konieczności nawiązywania z nimi bezpośredniego stosunku prawnego. Leasing pracowniczy obejmuje proces rekrutacji, szkolenia, obsługi kadrowo-płacowej, zakwaterowania i inne. Zadbamy również o wszelkie aspekty prawne w przypadku cudzoziemców.

Siatka mesh

Wydruki wielkoformatowe

Dzięki produktom naszej agencji możecie zareklamować swoją firmę na wiele różnych sposobów. Jednym z nich są wydruki wielkoformatowe. Do ich wykonania stosujemy siatkę typu mesh, która świetnie sprawdza się do bardzo dużych powierzchni. Takie instalacje widzi się często na elewacjach budynków w miastach.

Kalendarz firmowy

Kalendarze książkowe Poznań

Oferujemy przedmioty codziennego użytku idealne do robienia notatek czy uzyskiwania informacji na temat konkretnego dnia, czyli kalendarze książkowe. Poznań jest miejscem, gdzie tworzymy je z myślą o każdym kliencie z osobna, w związku z czym możecie Państwo przysłać nam koncepcję, a my realizujemy ją tak, abyście byli usatysfakcjonowani.

Wytrzymałe ekologiczne torby z nadrukiem

Ekologiczne torby z nadrukiem

W naszej ofercie znaleźć można rozmaite ekologiczne torby z nadrukiem: z poliestru, z filcu, z bawełny, a także z polipropylenu tkanego. Wszystkie te produkty odznaczają się ogromną wytrzymałością oraz wysoką estetyką wykonania. Możemy na nich umieścić dowolny logotyp wybrany przez naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Tablica z PCV

Tablice informacyjne

Każda firma, aby zaistnieć na rynku i cieszyć się dużym gronem klientów, musi zadbać o odpowiednią reklamę. Dlatego proponujemy najwyższej jakości tablice informacyjne z tworzywa PCV, na których mogą umieścić Państwo najważniejsze dane na temat swoich produktów lub usług lub innych, ważnych wiadomości.