POTRiS - u nas zaopatrzysz się w najlepsze dmuchańce dla dzieci

Dmuchańce wynajem

Chcąc zapewnić dzieciom wspaniały czas warto umożliwić im skorzystanie z zamku do skakania czy ścianki wspinaczkowej. Uwielbiają je i chłopcy i dziewczynki, a tego typu dmuchańce udostępniamy Państwu w firmie POTRiS na wynajem. Oprócz wyżej wymienionych znajdziecie też u nas między innymi symulator surfingu, dużą zjeżdżalnię plenerową, tory przeszkód czy symulator byka rodeo. Wszystko to składa się na kolorowy świat, który z pewnością zachwyci i pochłonie Waszego syna lub córkę. Serdecznie polecamy!

Wykonywanie liter przestrzennych

Litery 3d

Zapraszamy do złożenia zamówienia na elementy, dzięki którym z łatwością zwrócimy uwagę na logo firmy. Litery 3D (przestrzenne), wykonane w systemie blokowym i podświetlane, bardzo dobrze sprawdzą się w swojej roli. Firma 3DLED Arkadiusz Kudyba zajmuje się realizacją zleceń na tego typu wyroby od dawna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy dostarczyć w Państwa ręce najlepsze rozwiązania, które na długo zachowają swój idealny wygląd. Co ważne, elementy podświetlane nie generują wysokich kosztów związanych z eksploatacją.

ArtDruk - wydrukuj u nas plakaty, książki, czasopisma, ulotki

Drukarnia katalogów

Firma z wieloletnim doświadczeniem poleca usługi poligraficzne. Drukarnia katalogów, książek, czasopism czy plakatów, wykona dla Państwa kompleksową usługę, która będzie wykonana profesjonalnie na specjalistycznych maszynach. Sam możesz wybrać papier czy folię, na których zostanie wykonana grafika oraz wielkość i ilość nakładu.

Artykuły Propagandowe

Flagi reklamowe

Jeżeli poszukujesz artykułów wykonanych z najwyższego gatunku sukna, z precyzyjnie nałożonym metodą sitodruku bądź aplikacji nadrukiem, wybierz flagi reklamowe z naszej oferty. W sklepie Artykuły Propagandowe sprzedajemy produkty patriotyczne, kościelne, ukazujące zaangażowanie klientów w sprawy państwowe. Robimy również właśnie akcesoria służące do promocji. Kupisz u nas również godła z orzełkiem (PCV, plexi, papierowe w drewnie oraz haftowane) i urny wyborcze w dużym nakładzie (plombowane lub na klucz).

Akcesoria reklamowe dla firm - Krak Druk

Pudełka

Poszukujesz ciekawych rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa? Zależy Ci na korzystnej promocji? Skorzystaj z doświadczenia Krak Druk. W naszym asortymencie znajdziesz tworzone przez nas pudełka i inne opakowania ozdobne, podkładki korkowe, klipy, teczki, segregatory, wzorniki, torby, owijki paletowe, makiety książek oraz standy, na których możne znaleźć się logo oraz nazwa Twojej marki. Świadczymy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, produkcją, sprzedażą oraz dostarczeniem zamówionych artykułów.

Stojaki ekspozycyjne

Stojaki na plakaty

Polecamy Państwu serdecznie rozwiązanie, które pozwoli na skuteczną prezentację towaru w salonie sprzedaży, sklepie, jak również innym dowolnym punkcie handlowym. Są to stojaki: na plakaty, ulotki, czy też inne elementy. Wiemy, jak ważna w tych czasach jest odpowiednia ekspozycja. Bez skutecznej prezentacji produktu znacznie zmniejsza się widoczność oferty, a co za tym idzie - sprzedaż. Zachęcamy do zainwestowania w najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązania handlowe zaoferowane przez naszą firmę.

Marketing na zamówienie

Druk plakatów Warszawa

Wysoką skuteczność kampanii reklamowych zapewnia skorzystanie z oferty naszej drukarni w Warszawie. Zajmujemy się profesjonalnym drukiem wielkoformatowym wybraną do konkretnego projektu graficznego i wielkości nakładu metodą offsetową lub cyfrową. Gwarantujemy terminowość i rzetelność podczas realizacji.