Artykuły Propagandowe

Flagi reklamowe

Jeżeli poszukujesz artykułów wykonanych z najwyższego gatunku sukna, z precyzyjnie nałożonym metodą sitodruku bądź aplikacji nadrukiem, wybierz flagi reklamowe z naszej oferty. W sklepie Artykuły Propagandowe sprzedajemy produkty patriotyczne, kościelne, ukazujące zaangażowanie klientów w sprawy państwowe. Robimy również właśnie akcesoria służące do promocji. Kupisz u nas również godła z orzełkiem (PCV, plexi, papierowe w drewnie oraz haftowane) i urny wyborcze w dużym nakładzie (plombowane lub na klucz).

Stojaki ekspozycyjne

Stojaki na plakaty

Polecamy Państwu serdecznie rozwiązanie, które pozwoli na skuteczną prezentację towaru w salonie sprzedaży, sklepie, jak również innym dowolnym punkcie handlowym. Są to stojaki: na plakaty, ulotki, czy też inne elementy. Wiemy, jak ważna w tych czasach jest odpowiednia ekspozycja. Bez skutecznej prezentacji produktu znacznie zmniejsza się widoczność oferty, a co za tym idzie - sprzedaż. Zachęcamy do zainwestowania w najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązania handlowe zaoferowane przez naszą firmę.

Marketing na zamówienie

Druk plakatów Warszawa

Wysoką skuteczność kampanii reklamowych zapewnia skorzystanie z oferty naszej drukarni w Warszawie. Zajmujemy się profesjonalnym drukiem wielkoformatowym wybraną do konkretnego projektu graficznego i wielkości nakładu metodą offsetową lub cyfrową. Gwarantujemy terminowość i rzetelność podczas realizacji.

Wszystko o Grupie GPEC

GPEC Opinie

Chcesz pracować w branży energetycznej i zastanawiasz się nad złożeniem aplikacji na jedno ze stanowisk proponowanych przez Grupę GPEC? Opinie zatrudnionych przez nas osób, jak również kandydatów, którzy przesłali nam swoje CV, to dla nas cenne źródło informacji, które pozwala nam rozwijać naszą firmę, nie tylko w zakresie dystrybucji ciepła i energii elektrycznej.

Barwne szyldy reklamowe

Litery podświetlane

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkowaniem różnego rodzaju szyldów, kasetonów, neonów i innych elementów promocyjnych. Litery podświetlane to idealny sposób na wyróżnienie nazwy swojego przedsiębiorstwa na tle innych firm - duże, świecące hasła sprawdzają się nie tylko w ciągu dnia, ale również nocą. Proponujemy trwałe, barwione w masie warianty, które przyciągną wzrok konsumentów.

Pomożemy Ci zadbać o wizerunek swojej firmy

Zarządzanie wizerunkiem marki

Od tego jak Twoja firma będzie postrzegana przez ludzi, zależy ilu będziesz mieć klientów. Dlatego tak ważne jest odpowiednio zaplanowane zarządzanie wizerunkiem marki. Wśród naszych usług znajdziesz kontakty z ekspertami, bieżące doradztwo strategiczne, organizację wydarzeń specjalnych, a nawet współpracę z dziennikarzami.

Gadżety piśmiennicze i inne

Długopisy reklamowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne długopisy reklamowe z nadrukiem oraz inne produkty, jakie zaopatrzone przez nas zostaną w wybrane przez Was hasła marketingowe oraz firmowe logo. Przygotowane przez nas rozwiązania sprawdzają się dla różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Sprzedaż spersonalizowanych kubków

Kolorowe kubki z nadrukiem

W promocji firmy nieraz ważniejsze są detale niż sprawy z pozoru istotne. Zainwestuj w kolorowe kubki z nadrukiem - może to być logo Twojej firmy, hasło czy grafika, która będzie innym pokazywała czym się zajmujecie. Dzięki naszym gadżetom promocyjnym w subtelny sposób pokażesz, że szczegóły są także ważne.