Artykuły Propagandowe

Flagi reklamowe

Jeżeli poszukujesz artykułów wykonanych z najwyższego gatunku sukna, z precyzyjnie nałożonym metodą sitodruku bądź aplikacji nadrukiem, wybierz flagi reklamowe z naszej oferty. W sklepie Artykuły Propagandowe sprzedajemy produkty patriotyczne, kościelne, ukazujące zaangażowanie klientów w sprawy państwowe. Robimy również właśnie akcesoria służące do promocji. Kupisz u nas również godła z orzełkiem (PCV, plexi, papierowe w drewnie oraz haftowane) i urny wyborcze w dużym nakładzie (plombowane lub na klucz).

Stojaki ekspozycyjne

Stojaki na plakaty

Polecamy Państwu serdecznie rozwiązanie, które pozwoli na skuteczną prezentację towaru w salonie sprzedaży, sklepie, jak również innym dowolnym punkcie handlowym. Są to stojaki: na plakaty, ulotki, czy też inne elementy. Wiemy, jak ważna w tych czasach jest odpowiednia ekspozycja. Bez skutecznej prezentacji produktu znacznie zmniejsza się widoczność oferty, a co za tym idzie - sprzedaż. Zachęcamy do zainwestowania w najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązania handlowe zaoferowane przez naszą firmę.

Marketing na zamówienie

Druk plakatów Warszawa

Wysoką skuteczność kampanii reklamowych zapewnia skorzystanie z oferty naszej drukarni w Warszawie. Zajmujemy się profesjonalnym drukiem wielkoformatowym wybraną do konkretnego projektu graficznego i wielkości nakładu metodą offsetową lub cyfrową. Gwarantujemy terminowość i rzetelność podczas realizacji.

Wszystko o Grupie GPEC

GPEC Opinie

Chcesz pracować w branży energetycznej i zastanawiasz się nad złożeniem aplikacji na jedno ze stanowisk proponowanych przez Grupę GPEC? Opinie zatrudnionych przez nas osób, jak również kandydatów, którzy przesłali nam swoje CV, to dla nas cenne źródło informacji, które pozwala nam rozwijać naszą firmę, nie tylko w zakresie dystrybucji ciepła i energii elektrycznej.

Barwne szyldy reklamowe

Litery podświetlane

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkowaniem różnego rodzaju szyldów, kasetonów, neonów i innych elementów promocyjnych. Litery podświetlane to idealny sposób na wyróżnienie nazwy swojego przedsiębiorstwa na tle innych firm - duże, świecące hasła sprawdzają się nie tylko w ciągu dnia, ale również nocą. Proponujemy trwałe, barwione w masie warianty, które przyciągną wzrok konsumentów.

Gadżety piśmiennicze i inne

Długopisy reklamowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne długopisy reklamowe z nadrukiem oraz inne produkty, jakie zaopatrzone przez nas zostaną w wybrane przez Was hasła marketingowe oraz firmowe logo. Przygotowane przez nas rozwiązania sprawdzają się dla różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Sprzedaż spersonalizowanych kubków

Kolorowe kubki z nadrukiem

W promocji firmy nieraz ważniejsze są detale niż sprawy z pozoru istotne. Zainwestuj w kolorowe kubki z nadrukiem - może to być logo Twojej firmy, hasło czy grafika, która będzie innym pokazywała czym się zajmujecie. Dzięki naszym gadżetom promocyjnym w subtelny sposób pokażesz, że szczegóły są także ważne.

Nowoczesne telebimy

Oświetlenie LED Warszawa

Jedną z najbardziej zaskakujących cech naszych telebimów i oświetlenia LED jest ich modułowość. To dzięki temu mogą państwo w dowolny sposób rozbudowywać ekrany diodowe. W ten sposób mogą być one dostosowane do charakteru przestrzeni, w której się znajdują. Zadbaliśmy również o oto, aby stanowiły źródło i przekaźnik niezwykle atrakcyjnych treści. To wspaniały sposób na ożywienie reklamy i wprowadzenie jej w przestrzeń publiczną. Ruch, żywe kolory - to jest to, czym może wyróżnić się państwa akcja marketingowa.