Usługi adwokackie

adwokat Solec Kujawski

Gdy poszukujecie Państwo odpowiedzi na pytania związane z zagadnieniami prawnymi, interpretacją ustaw i przepisów, wówczas można skorzystać z usług doradczych kancelarii adwokackiej. Biuro mieści się w Bydgoszczy, gdzie prowadzimy praktykę związaną nie tylko z formalnym przebiegiem rozpraw, udzielaniem porad czy opinii, ale również zajmujemy się przedstawicielstwem stron w przebiegu postępowań sądowych. Do rozpatrywanych spraw sporządzamy odpowiednie pisma formalne, zarówno wnioski rozwodowe, jak i apelacje.

Grenda - Doradztwo w zakresie ochrony własności intelektualnej

Rzecznik patentowy Warszawa

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia medialne o sprawach sądowych poświęconych oskarżeniom o plagiat. Dotyczą one nie tylko kwestii autorstwa dzieł literackich i innych utworów artystycznych, ale również przypadków nieuczciwego zagrania ze strony konkurencji i kradzieży wzorów technicznych. Dlatego rzecznik patentowy z Kancelarii Grenda w Warszawie udziela doradztwa w zakresie ochrony własności intelektualnej. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Usługi w Krakowie

prawnik it

Świadczone usługi obejmują między innymi windykację należności, opracowywanie wewnętrznych dokumentów firmowych, takich jak zarządzenia oraz regulaminy, a także negocjowanie umów oraz doradztwo z zakresu różnych kodeksów. Radca prawny Jakub Cebula i Współpracownicy w swojej kancelarii w Krakowie świadczy wsparcie Klientom w zakresie przepisów spółkowych i gospodarczych, a także z zakresu ochrony własności intelektualnej, Kodeksu Pracy, Kodeksu Cywilnego oraz dochodzenia należności. Prawnik IT świadczy usługi na terenie całej Polski.

Sprawy alimentacyjne

Alimenty Warszawa

Nasza warszawska kancelaria świadczy pomoc między innymi w zakresie prawa rodzinnego, medycznego oraz odszkodowań. Prowadzimy sprawy o alimenty nie tylko na rzecz małoletnich dzieci w wyniku rozwodu lub separacji rodziców. Podejmujemy się także spraw o uzyskanie świadczenia pieniężnego od jednego małżonka na rzecz drugiego.