Firma ochroniarska

Ochrona osób

Bezpieczeństwo to podstawa niezależnie od tego, czego ten aspekt dotyczy. Warto o tym pamiętać w każdej sytuacji. Ochrona osób to jedna ze specjalizacji naszej firmy. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, by zapewnić wszystkim naszym klientom pełnię bezpieczeństwa i zlikwidować potencjalne zagrożenia.

kancelaria adwokacka Warszawa

kancelaria adwokacka Warszawa

Działająca w Warszawie Kancelaria Adwokacka oferuje usługi związane m.in. z prawem majątkowym, kodeksem rodzinnym i zagadnieniami związanymi z podziałem majątku. Prawnik podejmuje się również reprezentowania klientów przed organami nadzorczymi. Jego pomoc może okazać się konieczna takę w przypadku pisania wniosków, kasacji, zażaleń oraz innych dokumentów. Szczegółowy opis działalności adwokata znaleźć można na jego oficjalnej stronie internetowej.

Prawnik od prawa pracy Poznań

Prawo pracy

Nasza kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa pracy. Opiniujemy, negocjujemy i przygotowujemy dokumentację prawno-pracowniczą, w tym umów cywilnoprawnych (dzieł, zlecenia, o współpracy, o świadczenie usług, kontrakty menedżerskie). Nasz prawnik doradza w zakresie form zatrudniania i zwalniania. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu.

Specjaliści w gospodarce odpadami

Odbiór odpadów

Firma AP-Logic Sp. z o.o. specjalizuje się w gospodarce odpadami. Jeśli szukasz atrakcyjnej oferty to z pewnością będziesz zadowolony. Usługi obejmują m.in. odbiór odpadów niebezpiecznych, elektronicznych oraz przemysłowych. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Zapraszamy do skorzystania z usługi odbioru odpadów. Skontaktuj się już teraz telefonicznie lub za pomocą poczty e-mail.

Biuro notarialne

Notariusz

Kancelaria zajmuje się sprawami związanymi ze śmiercią w rodzinie, nieruchomościami czy związkiem małżeńskim. Notariusz w Szczecinie wykonuje m.in. takie czynności jak sporządzanie aktów, poświadczeń dziedziczenia, doręczeń oświadczenia, spisywanie protokołów, przygotowywanie czeków i weksli, projektowanie oświadczeń, dokumentów czy aktów oraz przechowywanie pieniędzy i papierów wartościowych. Dojazd do kancelarii mają zarówno osoby poruszające się samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.