Usługi adwokackie

Adwokat

Gdy poszukujecie Państwo odpowiedzi na pytania związane z zagadnieniami prawnymi, interpretacją ustaw i przepisów, wówczas można skorzystać z usług doradczych kancelarii adwokackiej. Biuro mieści się w Bydgoszczy, gdzie prowadzimy praktykę związaną nie tylko z formalnym przebiegiem rozpraw, udzielaniem porad czy opinii, ale również zajmujemy się przedstawicielstwem stron w przebiegu postępowań sądowych. Do rozpatrywanych spraw sporządzamy odpowiednie pisma formalne, zarówno wnioski rozwodowe, jak i apelacje.

Prywatne przedszkole Warszawa

Dzieci powinny spędzać czas w przystosowanym do ich potrzeb otoczeniu, które będzie je zachęcało do poznawania świata, a także stymulowało ich kreatywność. Takim właśnie miejscem jest nasze nowoczesne, prywatne przedszkole w Warszawie, Mały Podróżnik. Placówka znajduje się bowiem w nowo wybudowanym budynku, który powstał z myślą o najmłodszych. Jest więc w pełni przystosowany do ich potrzeb i możliwości, a kolorowe, odpowiednio urządzone wnętrza zachęcają najmłodszych do spędzenia w nim swojego czasu.

Radca prawny

adwokat Katowice

Kancelaria świadczy usługi w zakresie prowadzenia spraw sądowych, reprezentacji przed organami, przygotowywaniem umów, a także w zakresie wsparcia podczas negocjacji. Adwokat z Katowic specjalizuje się w pomocy ofiarom przemocy oraz w obronie przed treściami nienawistnymi w internecie i innych mediach.

Doradztwo prawne

Prawo własności intelektualnej

Przedsiębiorstwo to firma, która świadczy wsparcie w zakresie przepisów Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii. Możliwa jest także obsługa klientów biznesowych, w zakresach takich jak np. przepisy dotyczące pracy oraz prawo własności intelektualnej, a także usług z zakresu transportu międzynarodowego.

adwokat prawa kanonicznego

Adwokat prawa kanonicznego to bardzo trudny zawód, który wymaga bardzo dużej znajomości praw kościelnych. Dlatego też, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w takim zakresie, to trafiłeś idealnie. Służymy profesjonalnymi poradami i konsultacjami. Po prostu zadzwoń i umów się na spotkanie w naszej siedzibie w Warszawie!