Usługi adwokackie

adwokat Solec Kujawski

Gdy poszukujecie Państwo odpowiedzi na pytania związane z zagadnieniami prawnymi, interpretacją ustaw i przepisów, wówczas można skorzystać z usług doradczych kancelarii adwokackiej. Biuro mieści się w Bydgoszczy, gdzie prowadzimy praktykę związaną nie tylko z formalnym przebiegiem rozpraw, udzielaniem porad czy opinii, ale również zajmujemy się przedstawicielstwem stron w przebiegu postępowań sądowych. Do rozpatrywanych spraw sporządzamy odpowiednie pisma formalne, zarówno wnioski rozwodowe, jak i apelacje.

Grenda - Doradztwo w zakresie ochrony własności intelektualnej

Rzecznik patentowy Warszawa

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia medialne o sprawach sądowych poświęconych oskarżeniom o plagiat. Dotyczą one nie tylko kwestii autorstwa dzieł literackich i innych utworów artystycznych, ale również przypadków nieuczciwego zagrania ze strony konkurencji i kradzieży wzorów technicznych. Dlatego rzecznik patentowy z Kancelarii Grenda w Warszawie udziela doradztwa w zakresie ochrony własności intelektualnej. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Usługi w Krakowie

prawnik it

Świadczone usługi obejmują między innymi windykację należności, opracowywanie wewnętrznych dokumentów firmowych, takich jak zarządzenia oraz regulaminy, a także negocjowanie umów oraz doradztwo z zakresu różnych kodeksów. Radca prawny Jakub Cebula i Współpracownicy w swojej kancelarii w Krakowie świadczy wsparcie Klientom w zakresie przepisów spółkowych i gospodarczych, a także z zakresu ochrony własności intelektualnej, Kodeksu Pracy, Kodeksu Cywilnego oraz dochodzenia należności. Prawnik IT świadczy usługi na terenie całej Polski.

Sprawy alimentacyjne

Alimenty Warszawa

Nasza warszawska kancelaria świadczy pomoc między innymi w zakresie prawa rodzinnego, medycznego oraz odszkodowań. Prowadzimy sprawy o alimenty nie tylko na rzecz małoletnich dzieci w wyniku rozwodu lub separacji rodziców. Podejmujemy się także spraw o uzyskanie świadczenia pieniężnego od jednego małżonka na rzecz drugiego.

Prawnik Szczecin

Jedną z najważniejszych instytucji w życiu każdego przedsiębiorcy jest bez wątpienia radca prawny. Otóż, to właśnie on ma możliwość sprawić, iż nawet największe trudności okażą się niewielkimi przejściowymi komplikacjami. Jednakże, jak znaleźć odpowiednią kancelarię, która od lat współpracuje z podmiotami biznesowymi? Zapraszamy do zapoznania się obszarami, których prowadzenia podejmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Wagemann ze Szczecina. Pierwsza wizyta konsultacyjna pozwoli omówić podstawowe aspekty i opracować plan działania.