Usługi adwokackie

adwokat Solec Kujawski

Gdy poszukujecie Państwo odpowiedzi na pytania związane z zagadnieniami prawnymi, interpretacją ustaw i przepisów, wówczas można skorzystać z usług doradczych kancelarii adwokackiej. Biuro mieści się w Bydgoszczy, gdzie prowadzimy praktykę związaną nie tylko z formalnym przebiegiem rozpraw, udzielaniem porad czy opinii, ale również zajmujemy się przedstawicielstwem stron w przebiegu postępowań sądowych. Do rozpatrywanych spraw sporządzamy odpowiednie pisma formalne, zarówno wnioski rozwodowe, jak i apelacje.

Usługi w Krakowie

prawnik it

Świadczone usługi obejmują między innymi windykację należności, opracowywanie wewnętrznych dokumentów firmowych, takich jak zarządzenia oraz regulaminy, a także negocjowanie umów oraz doradztwo z zakresu różnych kodeksów. Radca prawny Jakub Cebula i Współpracownicy w swojej kancelarii w Krakowie świadczy wsparcie Klientom w zakresie przepisów spółkowych i gospodarczych, a także z zakresu ochrony własności intelektualnej, Kodeksu Pracy, Kodeksu Cywilnego oraz dochodzenia należności. Prawnik IT świadczy usługi na terenie całej Polski.

Sprawy alimentacyjne

Alimenty Warszawa

Nasza warszawska kancelaria świadczy pomoc między innymi w zakresie prawa rodzinnego, medycznego oraz odszkodowań. Prowadzimy sprawy o alimenty nie tylko na rzecz małoletnich dzieci w wyniku rozwodu lub separacji rodziców. Podejmujemy się także spraw o uzyskanie świadczenia pieniężnego od jednego małżonka na rzecz drugiego.

Prawnik Szczecin

Jedną z najważniejszych instytucji w życiu każdego przedsiębiorcy jest bez wątpienia radca prawny. Otóż, to właśnie on ma możliwość sprawić, iż nawet największe trudności okażą się niewielkimi przejściowymi komplikacjami. Jednakże, jak znaleźć odpowiednią kancelarię, która od lat współpracuje z podmiotami biznesowymi? Zapraszamy do zapoznania się obszarami, których prowadzenia podejmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Wagemann ze Szczecina. Pierwsza wizyta konsultacyjna pozwoli omówić podstawowe aspekty i opracować plan działania.

Usługi adwokackie

porady prawne online

Specjalizująca się m.in. w prawie karnym, rodzinnym, spadkowym, nieruchomości, kontraktowym oraz prawie konsumenckim kancelaria adwokacka z Warszawy świadczy również pomoc prawną online. Nasi prawnicy mogą za pośrednictwem Internetu udzielać porad, wystawiać opinie, a także przygotowywać wzory umów, czy też pism procesowych.

prawnik oraz adwokat

kancelaria prawna Gdynia

Szeroki zakres usług prawnych realizuje nasza kancelaria prawna. Gdynia to miasto, w którym znajdą Państwo nasze biuro. W naszej siedzibie pomocą w Państwa sprawach służy wysoko wykwalifikowany i doświadczony prawnik oraz adwokat. Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

Prywatne przedszkole Warszawa

Dzieci powinny spędzać czas w przystosowanym do ich potrzeb otoczeniu, które będzie je zachęcało do poznawania świata, a także stymulowało ich kreatywność. Takim właśnie miejscem jest nasze nowoczesne, prywatne przedszkole w Warszawie, Mały Podróżnik. Placówka znajduje się bowiem w nowo wybudowanym budynku, który powstał z myślą o najmłodszych. Jest więc w pełni przystosowany do ich potrzeb i możliwości, a kolorowe, odpowiednio urządzone wnętrza zachęcają najmłodszych do spędzenia w nim swojego czasu.