Dania imprezowe na dowóz

Firma cateringowa Wrocław

Oto oferta na smaczne dania, z których możecie Państwo korzystać dzięki usługom naszych wykwalifikowanych kucharzy z Wrocławia. Prezentujemy rozbudowane menu firmy cateringowej, dostarczającej najsmaczniejsze potrawy na różnorodne imprezy okolicznościowe - zarówno dla osób prywatnych, jak również przedsiębiorców. Obsługujemy uroczystości rodzinne, wigilie, bankiety czy przerwy kawowe, dostarczając najsmaczniejsze dania główne, desery, a także przekąski. Zapraszamy do skosztowania tego, co najlepsze.

Nowefronty.pl - zmień wygląd swojej kuchni

Fronty drewniane

Nasza propozycja skierowana jest do osób, które cenią naturalne piękno. Proponujemy estetyczne wizualnie fronty drewniane, dzięki którym Twoja kuchnia lub salon nabiorą szlachetnego oraz eleganckiego wyglądu. Dzięki zastosowaniu tego powszechnie cenionego materiału możecie być pewni, że nowe oblicze Państwa pomieszczeń nie tylko zachwyci kunsztownym wyglądem, ale również sprawdzi się od strony funkcjonalnej. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Nowefronty.pl, na której umieszczono galerię dostępnych wzorów.

Pizza Warszawa Centrum

Najlepsza pizzeria w Warszawie to Złota65, która obsługuje także obszar Centrum stolicy. Jeśli marzysz o przepysznej pizzy, z dużą ilością sera i najróżniejszych dodatków skorzystaj z oferty naszej restauracji. Oferujemy realizację zamówień z dowozem. Zapraszamy smakoszy rarytasów na pyszną przekąskę.

Kuchnia tradycyjna

Kraków restauracje Kazimierz

Zapraszamy do naszego lokalu wszystkich miłośników tradycyjnych smaków. Serwujemy coś innego niż inne restauracje na krakowskim Kazimierzu. Proponujemy bowiem przepyszną kuchnię polską i żydowską. W okresie letnim serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego klimatycznego ogródka na zewnątrz. Dodatkowo przez cały rok oferujemy organizację konferencji do 40 osób.