Dania imprezowe na dowóz

Firma cateringowa Wrocław

Oto oferta na smaczne dania, z których możecie Państwo korzystać dzięki usługom naszych wykwalifikowanych kucharzy z Wrocławia. Prezentujemy rozbudowane menu firmy cateringowej, dostarczającej najsmaczniejsze potrawy na różnorodne imprezy okolicznościowe - zarówno dla osób prywatnych, jak również przedsiębiorców. Obsługujemy uroczystości rodzinne, wigilie, bankiety czy przerwy kawowe, dostarczając najsmaczniejsze dania główne, desery, a także przekąski. Zapraszamy do skosztowania tego, co najlepsze.

Kuchnia tradycyjna

Kraków restauracje Kazimierz

Zapraszamy do naszego lokalu wszystkich miłośników tradycyjnych smaków. Serwujemy coś innego niż inne restauracje na krakowskim Kazimierzu. Proponujemy bowiem przepyszną kuchnię polską i żydowską. W okresie letnim serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego klimatycznego ogródka na zewnątrz. Dodatkowo przez cały rok oferujemy organizację konferencji do 40 osób.

Podgrzewacze elektryczne

Frytownice gastronomiczne

W naszym sklepie internetowym można znaleźć zarówno podstawowe, jak i niestandardowe wyposażenie restauracji. Polecamy między innymi frytownice gastronomiczne w wielu wariantach modelowych, dzięki którym nasi Klienci znajdą urządzenie o dokładnie takich parametrach, jakich poszukują. Przygotowane zostały również podgrzewacze elektryczne.

Sprzedaż słoików

Słoiki na przetwory

Produkty spożywcze, które samodzielnie przygotowujesz w swoim domu, są znacznie smaczniejsze i przynoszą Ci wiele satysfakcji. Oferowane przez nas słoiki na przetwory pozwolą Ci pomieścić wszystkie swoje domowe pyszności i sprawią, że Twoje owocowe dżemy, własnoręcznie robione konfitury, czy pasztety, dłużej pozostaną świeże.