Podgrzewacze elektryczne

Frytownice gastronomiczne

W naszym sklepie internetowym można znaleźć zarówno podstawowe, jak i niestandardowe wyposażenie restauracji. Polecamy między innymi frytownice gastronomiczne w wielu wariantach modelowych, dzięki którym nasi Klienci znajdą urządzenie o dokładnie takich parametrach, jakich poszukują. Przygotowane zostały również podgrzewacze elektryczne.

Sprzedaż słoików

Słoiki na przetwory

Produkty spożywcze, które samodzielnie przygotowujesz w swoim domu, są znacznie smaczniejsze i przynoszą Ci wiele satysfakcji. Oferowane przez nas słoiki na przetwory pozwolą Ci pomieścić wszystkie swoje domowe pyszności i sprawią, że Twoje owocowe dżemy, własnoręcznie robione konfitury, czy pasztety, dłużej pozostaną świeże.

Jedzenie na konferencje, szkolenia, bankiety

Catering Kraków

Tradycyjne dania kuchni polskiej przygotowane przez naszych szefów kuchni uświetnią każde spotkanie o charakterze rodzinnym i biznesowym. Oferujemy catering w Krakowie z możliwością wynajmu obsługi kelnerskiej, zastawy oraz dekoracji stołu czy sali. Nasi goście mogą dopasować menu do swoich indywidualnych preferencji, mamy także w ofercie dania na firmowe spotkania wigilijne.

Serwis urządzeń gastronomicznych - Vik-Pol

Naprawa zmywarek

Przygotowaliśmy atrakcyjną oraz wysoce konkurencyjną ofertę, która z pewnością zadowoli właścicieli barów i restauracji na terenie Warszawy. Firma Vik-Pol oprócz dystrybucji sprzętu gastronomicznego zajmuje się również jego serwisowaniem. Oferowana przez nas naprawa zmywarek oraz innych urządzeń kuchennych odbywa się szybko, rzetelnie oraz uczciwie. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy doskonale przygotowani do wykonania zlecenia na sprzęcie praktycznie wszystkich marek. Sprawdź pełna listę producentów na naszej stronie internetowej.

Folia stretch producent

Producent folii stretch Poznań

Specjalizujemy się w wytwarzaniu materiałów z tworzyw sztucznych, które mogą być stosowane w różnych branżach jako opakowania. Firma Merkatusto producent folii stretch, termo, do gotowania oraz sterylizacji. W swojej ofercie posiadamy również folie o zwiększonej odporności na wysoką temperaturę. Zapraszamy

Ciasta i torty

Cukiernia podhale

W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje ciast, a także wypieki okolicznościowe, doskonale nadające się na przyjęcia weselne czy komunijne. Cukiernia z Podhala przyjmuje również zamówienia na torty, które będą wyjątkowym uzupełnieniem rozmaitych uroczystości, takich jak m.in. urodziny czy jubileusze.

Naczynia do alkoholi

Plastikowe kubki do drinków

Wielokrotnego użytku, odporne na uszkodzenia plastikowe kubki do drinków sprawdzą się w nawet najbardziej eleganckich lokalach. Designerskie wykonanie, ale też klasyczna prostota wykonanych naczyń sprawi, że wśród barowej zastawy będą nie tylko funkcjonalne, ale i efektowne. W ofercie posiadamy zarówno przezroczyste do złudzenia przypominające szkło, jak i finezyjnie kolorowe.