Dwór nad Narwią - najpiękniejsze wesela

Sale weselne okolice warszawy

Jedną z naszych specjalności jest organizacja imprez okolicznościowych, w ramach której dbamy o to, abyście z naszą pomocą mogli cieszyć się przeżywaniem najbardziej wyjątkowych momentów swojego życia. Dwór nad Narwią ma do wynajęcia sale weselne, które będą prawdziwą gratką dla każdego, kto pragnie cieszyć się piękną uroczystością w okolicach Warszawy. Zapewniamy smaczne posiłki serwowane przez naszych Szefów Kuchni, znakomity wystrój wnętrza, a także fantastyczną obsługę, która będzie Wam towarzyszyła przez całą noc.

Dom do wynajęcia Szczyrk

Polecamy Państwu wyjątkową formę spędzenia urlopu lub chociażby weekendu w gronie najbliższych, w wyjątkowym otoczeniu gór i lasów. Oferujemy Państwu dom w górach na wynajem. Tu każdy czuje się wyjątkowo odprężony i zrelaksowany, tak na każdego wpływa wyjątkowa okolica polanki, na której znajdują się nasze domki w górach. W naszym domu nikt nie będzie się nudził, oferujemy bowiem szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Sale konferencyjne

Wynajem sal szkoleniowych Warszawa

Nasz hotel prowadzi wynajem sal szkoleniowych. Jesteśmy znanym na warszawskim rynku obiektem biznesowo-noclegowym. Można u nas zorganizować kursy dla pracowników, wykłady i prelekcje dla klientów oraz spotkania z kontrahentami. Zapewniamy przestronne i eleganckie sale, wyposażone w sprzęt do prezentacji.

Firma CKS Boss Sp. z o.o.

Sale szkoleniowe Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie wynajmiemy dla Państwa także profesjonalnie wyposażone sale szkoleniowe. Warszawa jest obszarem, na terenie którego znajdziecie Państwo nasze lokalizacje, gdzie możecie urządzić Państwa spotkanie, warsztaty czy konferencje. Najlepsze miejsce na spotkania biznesowe w stolicy!

http://www.villamiodula.pl/

Kościelisko noclegi

Lokalizacją naszej Villi jest przepięknie położone i cieszące się dużym zainteresowaniem ze strony licznych turystów Kościelisko. Noclegi, jakie proponujemy swoim gościom to niezwykle komfortowe pokoje, gdzie spędzicie Państwo przed kominkiem zimne wieczory ze swoimi bliskimi, z którymi spędzacie wolny czas.

czarter jachtów mazury

Nasza firma oferuje korzystny i niedrogi czarter jachtów. Mazury to region, na którym organizowane są nasze rejsy. Serdecznie polecamy wyjazdy na żagle, które dostarczą niesamowitej adrenaliny i emocji. Oferowane przez nas usługi to szansa na niezapomnianą przygodę. Serdecznie zapraszamy już dziś! Sprawdź sam.