Firma CKS Boss Sp. z o.o.

Sale szkoleniowe Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie wynajmiemy dla Państwa także profesjonalnie wyposażone sale szkoleniowe. Warszawa jest obszarem, na terenie którego znajdziecie Państwo nasze lokalizacje, gdzie możecie urządzić Państwa spotkanie, warsztaty czy konferencje. Najlepsze miejsce na spotkania biznesowe w stolicy!

Hotel Bellevue - wygodne noclegi dla każdego

Charzykowy noclegi

Planujesz wyjazd na urlop? A może chcesz spędzić wyjątkowy weekend za miastem? Jeżeli marzy Ci się spokój, wygada i piękne, urzekające otoczenie, to skorzystaj z opcji oferowanej przez Hotel Bellevue położony w miejscowości Charzykowy w Borach Tucholskich. Zapewniamy nie tylko noclegi, ale także dostęp po serwującej regionalne i światowe przysmaki restauracji Amfiteatr. W naszej sali bankietowej można zorganizować różnego typu eventy i imprezy, a w sali konferencyjnej prowadzić spotkania biznesowe.

Objazdowe wycieczki do Włoch

wakacje we włoszech

W ramach świadczonych przez na usług znajdziecie organizowane przez nas atrakcyjne wycieczki. Włochy stanowią jeden z kierunków, w których wyjeżdżamy z naszymi klientami. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają Wam na zwiedzanie rozmaitych części świata w najbardziej konkurencyjnych cenach. Zapraszamy!

Wakacje w Karpaczu!

noclegi Karpacz

To właśnie na witrynie internetowej serwisu Dziki Potok znajdziesz najkorzystniejsze oferty na noclegi w Karpaczu! Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną stronę, a dowiesz się, że te okazje czekają właśnie na Ciebie. Wybraliśmy tylko najkorzystniejsze rozwiązania, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz poszukać odpowiednich kwater, apartamentów, czy domków wypoczynkowych dla siebie i swojej rodziny. Wybierz się zatem na wyjątkowe wakacje, dzięki naszym ofertom!

Agroturystyka w pięknym mieście

Agroturystyka Dolny Śląsk

Planujecie państwo letnie lub zimowe wakacje, ale nie macie pomysłu na miejsce noclegowe oraz cel swojego wypoczynku? W takim razie pragniemy zaproponować doskonałe rozwiązanie - Chata Morgana to agroturystyka na Dolnym Śląsku, dzięki której poczujecie wiejski, ale nie wieśniacki klimat i zostaniecie ugoszczeni niczym królowie. Polecamy tutejsze okolice Gór Kaczawskich, pełne dzikiej przyrody w postaci jeziorek czy wąwozów oraz wspaniałe zabytki, które reprezentują między innymi średniowieczne zamki.

Zwiedzanie koloseum

Koloseum to jedno z najważniejszych miejsc w Rzymie. Jest największym reliktem starożytnej cywilizacji. Jeśli jesteś w wiecznym mieście, to nie możesz pominąć tej ogromnej budowli. U nas znajdziesz wszelkie informacje na temat zwiedzania i biletów wstępu do koloseum. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek.