Hotel Bellevue - wygodne noclegi dla każdego

Charzykowy noclegi

Planujesz wyjazd na urlop? A może chcesz spędzić wyjątkowy weekend za miastem? Jeżeli marzy Ci się spokój, wygada i piękne, urzekające otoczenie, to skorzystaj z opcji oferowanej przez Hotel Bellevue położony w miejscowości Charzykowy w Borach Tucholskich. Zapewniamy nie tylko noclegi, ale także dostęp po serwującej regionalne i światowe przysmaki restauracji Amfiteatr. W naszej sali bankietowej można zorganizować różnego typu eventy i imprezy, a w sali konferencyjnej prowadzić spotkania biznesowe.

Objazdowe wycieczki do Włoch

wakacje we włoszech

W ramach świadczonych przez na usług znajdziecie organizowane przez nas atrakcyjne wycieczki. Włochy stanowią jeden z kierunków, w których wyjeżdżamy z naszymi klientami. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają Wam na zwiedzanie rozmaitych części świata w najbardziej konkurencyjnych cenach. Zapraszamy!

Wakacje w Karpaczu!

noclegi Karpacz

To właśnie na witrynie internetowej serwisu Dziki Potok znajdziesz najkorzystniejsze oferty na noclegi w Karpaczu! Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną stronę, a dowiesz się, że te okazje czekają właśnie na Ciebie. Wybraliśmy tylko najkorzystniejsze rozwiązania, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz poszukać odpowiednich kwater, apartamentów, czy domków wypoczynkowych dla siebie i swojej rodziny. Wybierz się zatem na wyjątkowe wakacje, dzięki naszym ofertom!

Agroturystyka w pięknym mieście

Agroturystyka Dolny Śląsk

Planujecie państwo letnie lub zimowe wakacje, ale nie macie pomysłu na miejsce noclegowe oraz cel swojego wypoczynku? W takim razie pragniemy zaproponować doskonałe rozwiązanie - Chata Morgana to agroturystyka na Dolnym Śląsku, dzięki której poczujecie wiejski, ale nie wieśniacki klimat i zostaniecie ugoszczeni niczym królowie. Polecamy tutejsze okolice Gór Kaczawskich, pełne dzikiej przyrody w postaci jeziorek czy wąwozów oraz wspaniałe zabytki, które reprezentują między innymi średniowieczne zamki.

Zwiedzanie koloseum

Zwiedzanie koloseum

Koloseum to jedno z najważniejszych miejsc w Rzymie. Jest największym reliktem starożytnej cywilizacji. Jeśli jesteś w wiecznym mieście, to nie możesz pominąć tej ogromnej budowli. U nas znajdziesz wszelkie informacje na temat zwiedzania i biletów wstępu do koloseum. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek.

Letnie turnusy dla dzieci

Kolonie

Zastanawiasz się, gdzie wysłać swoje dziecko na wakacje latem? Już dziś wybierz proponowane przez nas kolonie tematyczne. To nie tylko świetna zabawa, ale też miła atmosfera, komfortowy wypoczynek i bezpieczeństwo. Nasze turnusy zgłaszamy do kuratorium oświaty, a relacje z wyjazdów udostępniamy w mediach społecznych.

Wyjazdy rodzinne

Wycieczki dla rodzin

Organizujemy wyjazdy krajowe oraz zagraniczne. Proponujemy kilkudniowe wycieczki dla rodzin w Krakowie i okolicach, Puszczy białowieskiej, ale też dwutygodniowy wyjazd do Hiszpanii. Tam uczestnicy przygody będą poruszać się kamperem po Pirenejach wraz z przewodnikami. Po naszej stronie leży organizacja tras i noclegów.

Gadżety do wnętrza auta

Akcesoria samochodowe

Dopiero co zakupiłeś auto i chcesz je wyposażyć na swój własny sposób? W takim razie sprawdź oferowane przez nas akcesoria samochodowe! Sklep internetowy, który prowadzimy to miejsce, gdzie spotykają się pasjonaci pojazdów na czterech kółkach z całej Polski. Wszystko dzięki naszemu bogatemu asortymentowi, sprawiającemu, że z pewnością znajdziesz to, czego aktualnie poszukujesz. Dla ułatwienia na stronie głównej umieściliśmy wygodną wyszukiwarkę, która spowoduje, że zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze i znacznie prostsze.