Hitdieta catering w Warszawie

Dieta warszawa

Interesuje Cię zdrowa dieta, ale nie masz czasu przygotować sobie jedzenia o odpowiedniej wartości energetycznej? W ramach naszych usług dostarczamy odpowiednio przygotowane całodniowe zestawy posiłków, o wybranej ilości kalorii (np. 2000 kcal). Posiadamy menu dla wegetarian a nasz obszar działania to Warszawa.

Operacja migdałków

Wycięcie migdałków u dzieci

Coraz więcej klientów - obu płci - zgłasza się po pomoc kosmetologów i lekarzy w celu poprawienia urody. Medycyna estetyczna staje się coraz popularniejsza i prężnie się rozwija. Zajmujemy się także chirurgią plastyczną, w tym modelowaniem sylwetki, powiększaniem piersi, plastyką warg sromowych, ud i ramion.

Leczenie uzależnień Wrocław

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które zmagają się z nałogiem na profesjonalne leczenie uzależnień do naszego gabinetu we Wrocławiu. To miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Państwa zdrowie oraz powrót do lepszego samopoczucia i normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Stosujemy nowoczesne, sprawdzone metody.

Peelingi chemiczne

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów oczyszczania skóry, który pozwala usunąć martwy naskórek, a jednocześnie dostarczyć do głębszych warstw skóry różnego rodzaju substancje odżywcze są peelingi chemiczne. W sklepie internetowym General Topics sprzedajemy produkty, które są wskazane w przypadku przebarwień, fotostarzenia, przy skórze przesuszonej czy trądzikowej. Powodują rozjaśnienie przebarwień oraz zwężenie porów, redukcję zmarszczek i zwiększenie syntezy kolagenu.

Sprzedaż książek i podręczników medycznych

Księgarnia medycyna

Polecamy przydatne publikacje dla lekarzy oraz studentów, które dostarczą wiedzy niezbędnej do wykonywania zawodu. Nasza księgarnia oferuje różnorodne publikacje dotyczące skomplikowanej i rozległej dziedziny, jaką jest medycyna. Polecamy także poradniki dla pacjentów cierpiących na różne schorzenia oraz mam.

Wyposażenie gabinetów dentystycznych

Wiertła dentystyczne

Jeśli szukacie profesjonalnego sprzętu medycznego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się importem oraz dystrybucją urządzeń oraz narzędzi do gabinetów dentystycznych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi wiertła dentystyczne diamentowe na turbinę, do przecinania koron, złote, na kątnice oraz Superspecial.

Uszkodzenie męskich narządów

Załupek

Męskie narządy płciowe są narażone na wypadki, zwłaszcza w przypadku osób regularnie uprawiających sport. W trakcie wykonywania zaawansowanych ćwiczeń może dojść do uszkodzenia genitaliów: załupek, złamanie prącia czy uraz jąder to tylko niektóre z nich. W naszym ośrodku zajmujemy się leczeniem tego typu schorzeń.

Salony optyczne

Okulista Kartuzy

Wszystkim osobom, które odczuwają problemy związane z pogarszającym się wzrokiem lub potrzebują wymiany okularów wsparcia udzieli okulista w Kartuzach. Świadczona przez nas pomoc obejmuje zarówno szczegółową diagnostykę wady jak również dobór dopasowanych do niej szkieł oraz oprawek, a także soczewek.

Choroby układu oddechowego u dzieci

pulmunolog dziecięcy

Lekarz zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem różnego rodzaju chorób układu oddechowego to osoba, która może wykryć groźne choroby, takie jak gruźlica czy astma. Przyjmujący w naszej placówce pulmonolog dziecięcy zajmuje się także leczeniem zapalenia płuc, oskrzeli, ale również przewlekłymi chorobami.

Łóżka, wózki inwalidzkie, balkoniki do wypożyczenia

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Warszawa

Urządzenia i akcesoria rehabilitacyjne mają często wysokie ceny. Gdy potrzebujemy ich wyłącznie na pewien czas, ich zakup jest raczej nieopłacalny. Dlatego powstała nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego. Dla klientów z Warszawy i okolic, oferujemy m.in. wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, balkoniki i kule.

Oczyszczanie wody

Złoże filtracyjne

W celu skutecznego przeprowadzenia procesu oczyszczania wody z zanieczyszczeń oraz środków chemicznych, mogących negatywnie wpłynąć na zdrowie, wykorzystywane jest złoże filtracyjne. Oferowana żywica pozwala usunąć chociażby takie elementy jak azotany, mangan, żelazo, a także zanieczyszczenia organiczne.