Leczenie uzależnień Wrocław

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które zmagają się z nałogiem na profesjonalne leczenie uzależnień do naszego gabinetu we Wrocławiu. To miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Państwa zdrowie oraz powrót do lepszego samopoczucia i normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Stosujemy nowoczesne, sprawdzone metody.

Choroby układu oddechowego u dzieci

pulmunolog dziecięcy

Lekarz zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem różnego rodzaju chorób układu oddechowego to osoba, która może wykryć groźne choroby, takie jak gruźlica czy astma. Przyjmujący w naszej placówce pulmonolog dziecięcy zajmuje się także leczeniem zapalenia płuc, oskrzeli, ale również przewlekłymi chorobami.

Łóżka, wózki inwalidzkie, balkoniki do wypożyczenia

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Warszawa

Urządzenia i akcesoria rehabilitacyjne mają często wysokie ceny. Gdy potrzebujemy ich wyłącznie na pewien czas, ich zakup jest raczej nieopłacalny. Dlatego powstała nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego. Dla klientów z Warszawy i okolic, oferujemy m.in. wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, balkoniki i kule.

kolagen

Na rynku wiele jest cudownych produktów do pielęgnacji ciała, włosów, czy cery. Większość z nich jest produktami syntetycznymi, które nie są w stu procentach skuteczne. W przeciwieństwie do nich Kolagen (naturalny specyfik pozyskiwany z ryb) jest właśnie organiczny i skuteczny w działaniu! Zakup go już teraz z naszej strony. Znajdziesz tam również produkty marki Colway. Zapraszamy.

Ortlife

Wózki inwalidzkie aktywne

W ofercie firmy Ortlife znajdziecie Państwo wózki inwalidzkie aktywne. Są to modele przeznaczone dla użytkowników, którzy samodzielnie są w stanie wiele zrobić. Mogą sami napędzać swój wózek, poruszają ramionami i tułowiem, dlatego wymagają obniżonego oparcia. Wychodzą z domu, uprawiają sporty - stąd odpowiedni kąt nachylenia kół pozwala na uzyskanie stabilizacji i zwrotności. Polecamy również wiele innych sprzętów - pionizatorów, łóżek, balkoników, materacy przeciwodleżynowych itp. Zapraszamy do skorzystania.

Stosowanie peelingów

peeling chemiczny Wrocław

Chcąc wybrać odpowiedni dla swojej skóry zabieg, warto poznać te dostępne na rynku. W gabinecie medycyny estetycznej we Wrocławiu wykonywany jest peeling chemiczny. Wywołuje on początkowo złuszczanie naskórka, co stymuluje odnowę komórek. Jest to zabieg, po którym nie poleca się wystawiania twarzy na słońce.

Wypełnianie przestrzeni w jamie ustnej

Mosty zębowe

Z tej usługi oferowanej przez naszą placówkę stomatologiczną można skorzystać w przypadku utraty jednego z elementów jamy ustnej. Mosty zębowe są stawiane, by zapewnić ochronę przed nienaturalnym zgryzem oraz innymi konsekwencjami z tym związanymi. Do ich wykonania stosuje się te same materiały co w przypadku koron.

Zdrowa żywność

sklep zielarski

Nasz sklep zielarski posiada bogatą ofertę różnorodnych przypraw w formie sypanej. Oprócz nich, innymi produktami, które zajmą szczególne miejsce w Twojej kuchni są oleje tłoczone na zimno, naturalne miody, grzyby oraz herbaty liściaste. Produkty dostępne są w sprzedaży na wagę oraz w specjalnych, prezentowych zestawach.

Leczenie zębów

Stomatologia zachowawcza

Zapraszamy do skorzystania z usług dentystycznych naszego gabinetu stomatologicznego, w którym przyjmuje doświadczony, dobry dentysta. Nasz gabinet zlokalizowany jest w Wysokiej. Realizujemy w nich takie usługi, jak: stomatologia zachowawcza, estetyczna, endodoncja, protetyka, chirurgia, profilaktyka.

Refleksologia Anglia

Unikalna oferta naszego gabinetu to różnorodne masaże: gorącymi kamieniami, relaksacyjne, sportowe a także wyszczuplające. Jeśli przebywasz w Anglii to samodzielnie oceń naszą ofertę i odwiedź gabinet masażu. Sztandarowym produktem firmy są zaawansowane technologicznie refleksologia. Nasza aktualna oferta zamieszczona została na stronie internetowej wraz z wieloma przydatnymi informacjami. Skorzystanie z naszych usług to decyzja, której zdecydowanie nie będziesz żałować.

Optyk

salon optyczny Szczecin

Potrzebne są Ci okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne? Nasz salon optyczny ze Szczecina zaprasza w swoje podwoje! Możemy zaproponować szeroki wybór oprawek w różnych kształtach i kolorach, zarówno damskich, jak i męskich oraz dziecięcych. Sami wytwarzamy szkła, masz więc gwarancję, że będą one wykonane w krótkim czasie.

Sklep Medic

Piłki do masażu

Proponowane przez nas akcesoria ortopedyczne ułatwiają wykonywanie ćwiczeń, pozwalających powrócić Wam do pełnej kondycji. Nasze piłki rehabilitacyjne oraz przeznaczone do masażu wykorzystywane są przez osoby, których zaburzone zostały czynności oraz zdolności motoryczne. Profesjonalne urządzenia pozwolą Ci powrócić do zdrowia!