Leczenie uzależnień Wrocław

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które zmagają się z nałogiem na profesjonalne leczenie uzależnień do naszego gabinetu we Wrocławiu. To miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Państwa zdrowie oraz powrót do lepszego samopoczucia i normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Stosujemy nowoczesne, sprawdzone metody.

Wyposażenie gabinetów dentystycznych

Wiertła dentystyczne

Jeśli szukacie profesjonalnego sprzętu medycznego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się importem oraz dystrybucją urządzeń oraz narzędzi do gabinetów dentystycznych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi wiertła dentystyczne diamentowe na turbinę, do przecinania koron, złote, na kątnice oraz Superspecial.

Salony optyczne

Okulista Kartuzy

Wszystkim osobom, które odczuwają problemy związane z pogarszającym się wzrokiem lub potrzebują wymiany okularów wsparcia udzieli okulista w Kartuzach. Świadczona przez nas pomoc obejmuje zarówno szczegółową diagnostykę wady jak również dobór dopasowanych do niej szkieł oraz oprawek, a także soczewek.

Choroby układu oddechowego u dzieci

pulmunolog dziecięcy

Lekarz zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem różnego rodzaju chorób układu oddechowego to osoba, która może wykryć groźne choroby, takie jak gruźlica czy astma. Przyjmujący w naszej placówce pulmonolog dziecięcy zajmuje się także leczeniem zapalenia płuc, oskrzeli, ale również przewlekłymi chorobami.

Łóżka, wózki inwalidzkie, balkoniki do wypożyczenia

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Warszawa

Urządzenia i akcesoria rehabilitacyjne mają często wysokie ceny. Gdy potrzebujemy ich wyłącznie na pewien czas, ich zakup jest raczej nieopłacalny. Dlatego powstała nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego. Dla klientów z Warszawy i okolic, oferujemy m.in. wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, balkoniki i kule.

Oczyszczanie wody

Złoże filtracyjne

W celu skutecznego przeprowadzenia procesu oczyszczania wody z zanieczyszczeń oraz środków chemicznych, mogących negatywnie wpłynąć na zdrowie, wykorzystywane jest złoże filtracyjne. Oferowana żywica pozwala usunąć chociażby takie elementy jak azotany, mangan, żelazo, a także zanieczyszczenia organiczne.

Neurologopeda Warszawa

Jeśli masz problemy z wymową, najlepszą pomoc może zaoferować Tobie nasz profesjonalny neurologopeda. Warszawa to miejsce, w którym znajduje się nasza poradnia. Pomagamy rozwiązań problemy wszystkich osób, dzięki specjalistycznym sesjom, spotkaniom i rehabilitacjom. Oferta naszego neurologopedy w Warszawie kierowana jest do wszystkich osób, które chcą władać odpowiednią dykcją oraz pozbyć się problemu z wadą wymowy. Nasza propozycja to przede wszystkim korzystne warunki oraz przyjazna atmosfera! Zapraszamy.

Laserowe usuwanie owłosienia

Chcesz na zawsze pozbyć się włosków ze swoich nóg, pach, a może nawet okolic strefy intymnej? W takim razie świetnie, że tutaj zajrzałaś! Proponujemy laserowe usuwanie owłosienia, realizowane w naszym salonie w Warszawie. Stosujemy tylko sprawdzone i przetestowane urządzenia, które w skuteczny sposób eliminują zarost na różnych partiach ciała. Jeżeli interesuje Cię inwestycja w bezbolesną depilację, która zagwarantuje trwałe efekty, zgłoś się do nas! Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie...

Internetowe konsultacje dietetyczne z dopasowaniem jadłospisu

Układanie diet online

Masz problem z dopasowaniem dla siebie jadłospisu? Nie wiesz, co powinnaś, a czego nie możesz jeść? Oferujemy konsultacje online na temat zdrowego odżywiania oraz personalne układanie diet z dołączonymi przepisami. Rozmowy przeprowadzamy za pośrednictwem programu Skype lub telefonicznie. Bierzemy pod uwagę Twoje preferencje żywieniowe, tryb życia oraz zapotrzebowanie kaloryczne. Zapewniamy również konsultacje kontrolne podsumowujące Twoje postępy oraz wprowadzające ewentualne zmiany w jadłospisie.

kolagen

Na rynku wiele jest cudownych produktów do pielęgnacji ciała, włosów, czy cery. Większość z nich jest produktami syntetycznymi, które nie są w stu procentach skuteczne. W przeciwieństwie do nich Kolagen (naturalny specyfik pozyskiwany z ryb) jest właśnie organiczny i skuteczny w działaniu! Zakup go już teraz z naszej strony. Znajdziesz tam również produkty marki Colway. Zapraszamy.

Manualne szczoteczki dla dzieci i dorosłych

Szczoteczka curaprox 5460

Dobór właściwych akcesoriów do higieny jamy ustnej pozwala na uniknięcie wielu chorób - w tym próchnicy oraz nadwrażliwości dziąseł. Szczoteczka curaprox 5460 idealnie nadają się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Delikatne włókna zapewniają odpowiednie czyszczenie nawet trudno dostępnych przestrzeni między zębami.

Maseczka ochronna

Maska jednorazowa

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju środki mające na celu zapobieganie przenoszeniu chorobotwórczych drobnoustrojów. Maska jednorazowa częściowo hamuje rozprzestrzenianie się bakterii oraz wirusów wydalanych na przykład podczas kaszlu. Produkt ten został wykonany z trzech warstw materiału w celu zwiększenia ochrony.

sklep spożywczy

Zamiast tracić czas na dojazd, a potem na kluczenie między działami i czekanie w kolejce, lepiej odwiedź sklep spożywczy internetowy! Nie wstając z fotela, zamówisz niezbędne produkty, także pieczywo, nabiał czy dania gotowe, i to w cenach niższych niż w supermarketach. Zapłacisz w taki sposób, jaki będzie dla Ciebie dogodny: online albo przy odbiorze. Twoje zakupy zostaną dostarczone do Twojego domu, ale jeśli chcesz, będziesz mógł także odebrać je w kiosku albo na poczcie. Szybko, tanio, wygodnie i bez żadnych kolejek!