Hitdieta catering w Warszawie

Dieta warszawa

Interesuje Cię zdrowa dieta, ale nie masz czasu przygotować sobie jedzenia o odpowiedniej wartości energetycznej? W ramach naszych usług dostarczamy odpowiednio przygotowane całodniowe zestawy posiłków, o wybranej ilości kalorii (np. 2000 kcal). Posiadamy menu dla wegetarian a nasz obszar działania to Warszawa.

Operacja migdałków

Wycięcie migdałków u dzieci

Coraz więcej klientów - obu płci - zgłasza się po pomoc kosmetologów i lekarzy w celu poprawienia urody. Medycyna estetyczna staje się coraz popularniejsza i prężnie się rozwija. Zajmujemy się także chirurgią plastyczną, w tym modelowaniem sylwetki, powiększaniem piersi, plastyką warg sromowych, ud i ramion.

Leczenie uzależnień Wrocław

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które zmagają się z nałogiem na profesjonalne leczenie uzależnień do naszego gabinetu we Wrocławiu. To miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Państwa zdrowie oraz powrót do lepszego samopoczucia i normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Stosujemy nowoczesne, sprawdzone metody.

szafy laboratoryjne

Nasza firma działa na krajowym rynku od wielu lat. Zajmujemy się zarówno produkcją, jak i dystrybucją wyposażenia specjalistycznego. Można u nas nabyć m.in. wytrzymałe i eleganckie szafy laboratoryjne, które z pewnością spełnią oczekiwania jakościowe wszystkich naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

Peelingi chemiczne

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów oczyszczania skóry, który pozwala usunąć martwy naskórek, a jednocześnie dostarczyć do głębszych warstw skóry różnego rodzaju substancje odżywcze są peelingi chemiczne. W sklepie internetowym General Topics sprzedajemy produkty, które są wskazane w przypadku przebarwień, fotostarzenia, przy skórze przesuszonej czy trądzikowej. Powodują rozjaśnienie przebarwień oraz zwężenie porów, redukcję zmarszczek i zwiększenie syntezy kolagenu.

Przychodnia w Goleniowie

Opieka medyczna Goleniów

Jesteśmy poradnią rodzinną oraz specjalistyczną, która działa w oparciu o kontrakt z NFZ. Opieka medyczna, którą świadczymy obejmuje m.in. wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, pomoc pielęgniarki czy położnej. Ponadto, wykonujemy pacjentom badania USG i EKG. Nasza placówka ochrony zdrowia znajduje się w Goleniowie.

Sprzedaż książek i podręczników medycznych

Księgarnia medycyna

Polecamy przydatne publikacje dla lekarzy oraz studentów, które dostarczą wiedzy niezbędnej do wykonywania zawodu. Nasza księgarnia oferuje różnorodne publikacje dotyczące skomplikowanej i rozległej dziedziny, jaką jest medycyna. Polecamy także poradniki dla pacjentów cierpiących na różne schorzenia oraz mam.