Niezwykłe skoki

Skoki spadochronowe warszawa

Fantastycznym sposobem na beztroskie szybowanie w przestworzach są skoki spadochronowe. To wyczyn, z którego mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Warszawy. Pod naszą opieką nie tylko dotkniesz chmur, ale również spojrzysz na ziemię z zupełnie innej perspektywy. Czy jesteś gotowy na taką moc niezwykłych wrażeń?

Saggita - nauka Krav Magi

Samoobrona Wrocław

Pomimo rosnącego bezpieczeństwa zapewnianego nam przez świadomość społeczną, a także aktywność służb mundurowych, na ulicach polskich miast nadal bywa niebezpiecznie. Szczególnie zagrożone na rabunki są kobiety, dzieci i osoby starsze, które ze względu na swoją mniejszą tężyznę fizyczną i krótszy czas reakcji są dla rabusiów najczęstszymi ofiarami. Saggita to szkoła samoobrony we Wrocławiu, która uczy przede wszystkim zasad i odruchów wykorzystywanych w izraelskiej sztuce walki - krav madze. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć!

Zajęcia sportowe i obozy młodzieżowe

Szkoła pływania

Nasza firma zajmuje się szerzeniem aktywności fizycznej zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Oferujemy zajęcia sportowe oraz obozy i kolonie (najczęściej w ferie lub wakacje). Nasza szkoła pływania organizuje zajęcia zarówno korekcyjne, jak i dla najmłodszych maluchów, a nawet niemowląt! Polecamy również lekcje tenisa ziemnego na każdym stopniu zaawansowania.