Przygotuj się do połogu

Bezpłatna szkoła rodzenia Poznań

Zajęcia prowadzone przez położną środowiskową, pomogą przygotować się nie tylko młodym matkom do porodu, ale też obojgu rodzicom do opieki nad niemowlakiem. W bezpłatnej szkole rodzenia w Poznaniu przyjmuje również dietetyk, prowadzone są też zajęcia z jogi. Można również zamówić wizyty domowe pielęgniarki.

Nauka branżowego żargonu tylko w Specialize your English

kurs angielskiego gdańsk

Od wielu już lat, niezbędną kwalifikacją do zdobycia dobrej pracy w administracji, marketingu, mediach, jest znajomość obcego języka. Kurs angielskiego w Specialize your English w Gdańsku, to odpowiedź na zapotrzebowanie na branżowe szkolenia. Nauczysz się u nas jak pisać profesjonalne wiadomości do międzynarodowych kontrahentów, jakiego żargonu używa się w medycynie, inżynierii, logistyce i dziale HR. Dysponujemy autorskimi materiałami, które przekazujemy w pakiecie przed rozpoczęciem zajęć w szkole.

Jak odchudzić dziecko - oferta

Wczasy odchudzające dla dzieci

Pomysłów na to jak odchudzić dziecko jest wiele - zwykle rodzice sięgają po tabletki lub drastyczną dietę ale nie jest to rozwiązanie trwałe, skuteczne czy choćby przyjemne. My oferujemy alternatywne i duże lepsze rozwiązanie na to jak to zrobić - wczasy odchudzające dla dzieci. Zaciekawieni? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

przybory szkolne

przybory szkolne

Przybory szkolne powinny cieszyć zarówno rodziców jak i dzieci. Młodzi ludzie chcą aby ich wyprawka szkolna była modna, kolorowa i ładna. Rodzice pragną, by produkty, które kupią swojemu dziecku były funkcjonalne, praktyczne, wytrzymałe i niedrogie. W naszej ofercie znajdą Państwo przybory szkolne spełniające wszystkie powyższe oczekiwania. Nasza oferta jest bardzo bogata. Mogą u nas Państwo nabyć wspaniałe tornistry szkolne, rewelacyjne przybory do pisania, zeszyty, przybory geometryczne i wiele innych tego typu produktów.

Prywatne przedszkole Warszawa

Prywatne przedszkole Warszawa

Przedstawiamy prywatne przedszkole w Warszawie na Ursusie. Maja czeka na dzieci, które chcą wesoło i kreatywnie spędzać czas w oczekiwaniu na swoich rodziców. Prowadzimy zajęcia w dwóch językach: angielskim i hiszpańskim. Zabawy i zajęcia dobieramy tak, aby skutecznie stymulować rozwój psychofizyczny najmłodszych.

pluszaki dla dzieci

maskotki dla dzieci

Nasza oferta obejmuje maskotki dla dzieci, które gwarantują długie godziny radości i uśmiechu na buziach Państwa pociech. Gwarantujemy szeroką ofertę markowych pluszaków i konkurencyjne ceny. Nasz asortyment nastawiony jest na wysoką jakość i walory edukacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na zabawki dla najmłodszych.

Lekcje w wodzie

Nauka pływania

Na naszym basenie prowadzone są zajęcia z technik poruszania się w wodzie. Proponujemy zajęcia grupowe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Istnieje możliwość indywidualnych kursów z instruktorem. Nauka pływania wymaga indywidualnego podejścia, które staramy się stosować do dużych i małych kursantów.

Oryginalne pomysły na prezent dla dziecka

Motor na akumulator

Szukasz idealnego pomysłu na prezent na komunię dla dziecka? A co powiesz na motorek na akumulator? Jest to świetna opcja dla każdego dziecka, które wykazuje zainteresowanie motoryzacją. Taka zabawka gwarantuje godziny świetnej zabawy, a co najważniejsze - zabawy na świeżym powietrzu! Serdecznie zapraszamy!

balony lateksowe

balony lateksowe

Jeżeli zależy Ci na zorganizowaniu niezapomnianej imprezy, to koniecznie skorzystaj z asortymentu akcesoriów dekoracyjnych, które znajdziesz w sklepie internetowym czarparty.pl. Dostępne są u nas m. in. balony lateksowe w różnych kolorach i wielkościach. Udostępniamy także modele przeznaczone do modelowania.

Wybrawka dla niemowląt

Akcesoria dla mamy i dziecka

Szeroka oferta artykułów w naszym sklepie to między innymi akcesoria dla mamy oraz dziecka. Znajdziesz u nas przede wszystkim zabawki, zabezpieczenia do kontaktów czy taśmy ochronne piankowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym prezentujemy przydatne i funkcjonalne artykuły.

Przedszkole Gdynia

montessori Gdynia

Zachęcamy wszystkich rodziców do zapisywania swoich pociech do przedszkola Montessori w Gdyni. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad najmłodszymi, dzięki której każdy maluch będzie mógł wspaniale spędzać czas bez opieki rodziców, znajdując się pod skrzydłami doświadczonych pedagogów. Zapewniamy wysokiej jakości zajęcia, podczas których zawsze łączymy przyjemne z pożytecznym, a także oferujemy smaczne dania i profesjonalną opiekę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz zajęciami dodatkowymi.

Komplety pościeli dla dzieci

Pościel dla niemowląt

Dostępna w naszej ofercie pościel niemowlęca to doskonałej jakości wyroby, wykonane z najlepszych tkanin, bezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka. Udostępniamy pościel dziecięcą w wielu interesujących wariantach kolorystycznych z ciekawymi aplikacjami. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Lekcje projektowania dla najmłodszych

warsztaty druku 3d dla dzieci

Nasza firma organizuje warsztaty druku 3D dla dzieci. To świetny sposób nie tylko na pobudzenie wyobraźni, ale też rozbudzenie pasji artystycznej poprzez zabawę i naukę. Ofertę kierujemy m.in. dla palcówek edukacyjnych. Szkoły i przedszkola zachęcamy również do udziału w projekcie, który ma na celu dofinansowanie w sprzęt edukacyjny.