Przygotuj się do połogu

Bezpłatna szkoła rodzenia Poznań

Zajęcia prowadzone przez położną środowiskową, pomogą przygotować się nie tylko młodym matkom do porodu, ale też obojgu rodzicom do opieki nad niemowlakiem. W bezpłatnej szkole rodzenia w Poznaniu przyjmuje również dietetyk, prowadzone są też zajęcia z jogi. Można również zamówić wizyty domowe pielęgniarki.

Nauka branżowego żargonu tylko w Specialize your English

kurs angielskiego gdańsk

Od wielu już lat, niezbędną kwalifikacją do zdobycia dobrej pracy w administracji, marketingu, mediach, jest znajomość obcego języka. Kurs angielskiego w Specialize your English w Gdańsku, to odpowiedź na zapotrzebowanie na branżowe szkolenia. Nauczysz się u nas jak pisać profesjonalne wiadomości do międzynarodowych kontrahentów, jakiego żargonu używa się w medycynie, inżynierii, logistyce i dziale HR. Dysponujemy autorskimi materiałami, które przekazujemy w pakiecie przed rozpoczęciem zajęć w szkole.

Jak odchudzić dziecko - oferta

Wczasy odchudzające dla dzieci

Pomysłów na to jak odchudzić dziecko jest wiele - zwykle rodzice sięgają po tabletki lub drastyczną dietę ale nie jest to rozwiązanie trwałe, skuteczne czy choćby przyjemne. My oferujemy alternatywne i duże lepsze rozwiązanie na to jak to zrobić - wczasy odchudzające dla dzieci. Zaciekawieni? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

przybory szkolne

przybory szkolne

Przybory szkolne powinny cieszyć zarówno rodziców jak i dzieci. Młodzi ludzie chcą aby ich wyprawka szkolna była modna, kolorowa i ładna. Rodzice pragną, by produkty, które kupią swojemu dziecku były funkcjonalne, praktyczne, wytrzymałe i niedrogie. W naszej ofercie znajdą Państwo przybory szkolne spełniające wszystkie powyższe oczekiwania. Nasza oferta jest bardzo bogata. Mogą u nas Państwo nabyć wspaniałe tornistry szkolne, rewelacyjne przybory do pisania, zeszyty, przybory geometryczne i wiele innych tego typu produktów.

Prywatne przedszkole Warszawa

Prywatne przedszkole Warszawa

Przedstawiamy prywatne przedszkole w Warszawie na Ursusie. Maja czeka na dzieci, które chcą wesoło i kreatywnie spędzać czas w oczekiwaniu na swoich rodziców. Prowadzimy zajęcia w dwóch językach: angielskim i hiszpańskim. Zabawy i zajęcia dobieramy tak, aby skutecznie stymulować rozwój psychofizyczny najmłodszych.

Lekcje w wodzie

Nauka pływania

Na naszym basenie prowadzone są zajęcia z technik poruszania się w wodzie. Proponujemy zajęcia grupowe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Istnieje możliwość indywidualnych kursów z instruktorem. Nauka pływania wymaga indywidualnego podejścia, które staramy się stosować do dużych i małych kursantów.

Wybrawka dla niemowląt

Akcesoria dla mamy i dziecka

Szeroka oferta artykułów w naszym sklepie to między innymi akcesoria dla mamy oraz dziecka. Znajdziesz u nas przede wszystkim zabawki, zabezpieczenia do kontaktów czy taśmy ochronne piankowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym prezentujemy przydatne i funkcjonalne artykuły.

Gdzie kupić wózek dziecięcy?

Wózek dziecięcy wielofunkcyjny

Wysokiej jakości wózek dziecięcy wielofunkcyjny zamówicie Państwo w naszym sklepie internetowym. Zajmujemy się dystrybucją sprzętów dla dzieci, w tym również krzesełek do karmienia i kojców. Polecamy Państwu wózek o trzech wariantach - nosidło, gondola dla niemowlaka i spacerówka dla nieco starszego bobasa. Wszystkie elementy montuje się na jednym stelażu. Jest on lekki, co ważne zwłaszcza przy wnoszeniu i ma możliwość złożenia do niewielkich rozmiarów. Blokady na kółka zwiększają bezpieczeństwo.

Sklep dla niemowląt

Sklep dla dzieci

Nasz internetowy sklep dla dzieci gorąco zaprasza do zapoznania się z szeroką gammą produktów. W skład naszej oferty wchodzą między innymi bezpieczne łóżeczka dla niemowlaków, materace do zabawy oraz krzesełka do karmienia. Jesteśmy pewni, że produkty dostarczane przez nas spełnią Wasze oczekiwania.

Akcesoria dla dzieci

zabawki dla dziecka

Sprzedajemy zabawki dla dziecka, które bez wątpienia zadowolą każdego malucha i dostarczą mu mnóstwo radości. Zdając sobie sprawę z odmiennych upodobań dzieci wprowadziliśmy do naszej oferty różne typy artykułów. Znalazły się tutaj zarówno klocki, samochody, markowe lalki jak i różnego typu zabawki edukacyjne. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzesz, możesz liczyć na to, że zapewni Twojej pociesze okazję do wspaniałej zabawy, a Tobie spokój o jego bezpieczeństwo. Najlepsze zabawki są dostępne właśnie u nas - zapraszamy do zakupów!