Przygotuj się do połogu

Bezpłatna szkoła rodzenia Poznań

Zajęcia prowadzone przez położną środowiskową, pomogą przygotować się nie tylko młodym matkom do porodu, ale też obojgu rodzicom do opieki nad niemowlakiem. W bezpłatnej szkole rodzenia w Poznaniu przyjmuje również dietetyk, prowadzone są też zajęcia z jogi. Można również zamówić wizyty domowe pielęgniarki.

Nauka branżowego żargonu tylko w Specialize your English

kurs angielskiego gdańsk

Od wielu już lat, niezbędną kwalifikacją do zdobycia dobrej pracy w administracji, marketingu, mediach, jest znajomość obcego języka. Kurs angielskiego w Specialize your English w Gdańsku, to odpowiedź na zapotrzebowanie na branżowe szkolenia. Nauczysz się u nas jak pisać profesjonalne wiadomości do międzynarodowych kontrahentów, jakiego żargonu używa się w medycynie, inżynierii, logistyce i dziale HR. Dysponujemy autorskimi materiałami, które przekazujemy w pakiecie przed rozpoczęciem zajęć w szkole.

Nauka języka dla firm

Kursy językowe

To właśnie nasza szkoła oferuje najlepsze szkolenia i kursy językowe dla firm w Poznaniu, na których wykładany jest angielski biznesowy. Przygotujemy każdego kursanta do zastosowania tych umiejętności w życiu zawodowym. Posługujemy się zatem skutecznymi metodami nauczania i jednocześnie oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy!

Jak odchudzić dziecko - oferta

Wczasy odchudzające dla dzieci

Pomysłów na to jak odchudzić dziecko jest wiele - zwykle rodzice sięgają po tabletki lub drastyczną dietę ale nie jest to rozwiązanie trwałe, skuteczne czy choćby przyjemne. My oferujemy alternatywne i duże lepsze rozwiązanie na to jak to zrobić - wczasy odchudzające dla dzieci. Zaciekawieni? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

przybory szkolne

Przybory szkolne powinny cieszyć zarówno rodziców jak i dzieci. Młodzi ludzie chcą aby ich wyprawka szkolna była modna, kolorowa i ładna. Rodzice pragną, by produkty, które kupią swojemu dziecku były funkcjonalne, praktyczne, wytrzymałe i niedrogie. W naszej ofercie znajdą Państwo przybory szkolne spełniające wszystkie powyższe oczekiwania. Nasza oferta jest bardzo bogata. Mogą u nas Państwo nabyć wspaniałe tornistry szkolne, rewelacyjne przybory do pisania, zeszyty, przybory geometryczne i wiele innych tego typu produktów.

Sprzedaż i projektowanie zabawek

Wyposażenie placów zabaw producent

Niezależnie od tego czy szykujesz miejsce dla swoich dzieci na tyłach własnego domu, czy na zlecenie spółdzielni szukasz rzeczy dla wszystkich dzieciaków z Twojego osiedla. Jako producent zapewnimy Ci doskonałe wyposażenie placów zabaw. Zapewniamy nie tylko urządzenia dla najmłodszych, ale także łatki dla rodziców.

Baza szkół

Szkoły muzyczne Kielce

Twoje dziecko marzy o graniu na instrumencie, a Ty chcesz żeby się rozwijało? Na naszym portalu znajdziesz szkoły muzyczne, które działają na terenie Polski. Wystarczy wpisać nazwę miasta np. Kielce i do Twojej dyspozycji jest cała lista placówek, które świadczą tego typu usługi na wybranym przez Ciebie obszarze.

baldachimy

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty naszego sklepu internetowego, w którym dostępny jest szeroki asortyment artykułów dla dzieci i niemowląt. Polecamy między innymi wysokiej jakości kołdry i poduszki, komplety pościeli, jak również baldachimy, czy poduszki dla dzieci. Serdecznie polecamy!

żłobki Gdańsk

Wszystkich rodziców dzieci w wieku kilku lat, mieszkających w Gdańsku zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedszkolegdanskpl. W naszym nowoczesnym biurowcu znajduje się wyjątkowy prywatny żłobek oraz przedszkole MegaMocni, oferujące wykwalifikowaną opiekę dla dzieci w wieku już od 18 miesięcy. Zapewniamy szereg atrakcji, wyśmienite posiłki przygotowywane w naszej kuchni ze świeżych składników oraz bezpieczne, komfortowo urządzone sale i ogromny ogród z placem zabaw.