Profesjonalny transport

Transport krajowy

Dla wszystkich naszych Klientów organizujemy i realizujemy sprawny transport krajowy. Dysponujemy niezwykle rozbudowaną flotą, która pozwala nam przewozić m.in. towary wymagające stałej temperatury. Dyspozycyjność pojazdów chłodniczych pozwala nam na prawidłową realizację takich zleceń. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z obowiązującymi standardami, dzięki czemu mamy pewność, że ich prawidłowość jest monitorowana na każdym etapie. Zakres realizowanych prac zawsze dostosowujemy do wymagań Klienta.

Port lotniczy Bydgoszcz - Wynajem aut

wynajem dostawczych

Nasza firma Auto Franczak działa jako wypożyczalnia samochodów osobowych w Bydgoszczy (na lotnisku), Gdańsku czy Toruniu. Proponujemy nowoczesne, bogato wyposażone modele najbardziej popularnych marek. Są zadbane i w doskonałym stanie technicznym. Oferujemy wynajem krótko- oraz średnioterminowy, zapewniając korzystne ceny.

Naprawa klepisk do kombajnów

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasza spółka to firma produkująca sita do zboża, niezbędne w kombajnach. Są one wykonane z pierwszej klasy surowców, poddanych obróbce na urządzeniach typu CNC. Sterowanie komputerowe pozwala na uzyskanie odpowiedniej precyzji. Oferujemy również usługi serwisowe, takie jak naprawa klepisk do kombajnów i inne czynności.

Czyszczenie wodą zdemineralizowaną

narzędzia do mycia okien

Serdeczne zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową na której oferujemy narzędzia i sprzęt pozwalający na mycie okien wodą zdemineralizowaną. Nasza oferta obejmuje również wyposażenie myjni samochodowych oraz wytwornice piany. Dzięki stosowaniu najnowszej technologii maszyn, gwarantujemy niezawodność i wysoką jakość naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Regeneracja drążków

Drążki reakcyjne

Nasza firma działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Jedną z naszych usług jest regeneracja drążków reakcyjnych i stabilizacyjnych, a także sierżantów. Te elementy zawieszenia są stosowane w ciągnikach siodłowych. Dzięki nim można ustawić oś w prawidłowej pozycji, dlatego tak ważne jest, by były one sprawne. Udostępniamy również już naprawione artykuły, które można od nas natychmiast odebrać. Więcej szczegółowych informacji o naszej ofercie znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

http://sochackiserwis.pl/

Wymiana oleju

Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalniej wykonana wymiana oleju w samochodzie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wykonają tego typu zabieg w sposób fachowy, a także terminowy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie zaprezentowany został zakres naszych usług, jakie świadczymy dla Państwa w najbardziej atrakcyjnych cenach. Wymiana oleju w pojeździe to rozwiązanie zapewniające odpowiedni stan i kondycję Państwa samochodu.

Wakacje kamperem

Wypożyczanie kamperów Bydgoszcz

Wybierasz się z rodziną lub przyjaciółmi na wakacje? Oszczędźcie sobie stresu i nie martwcie się o nocleg. Nasza firma oferuje wypożyczanie kamperów osobom z okolic Bydgoszczy, Torunia i innych miast województwa kujawsko-pomorskiego. Proponujemy nowoczesne, wyposażone m.in. w telewizor, kuchenkę i lodówkę pojazdy, którymi możecie ruszyć nie tylko w Polskę, ale i do państw UE.

Usługi przewzowe w Małopolsce

Przewozy osób Kraków

Jesteśmy firmą transportową, która oferuje przewóz osób. Zapewniamy wyjątkowo komfortowe warunki naszym pasażerom. Na naszą flotę składają się pojazdy marki Mercedes oraz Ford. Nasze auta przechodzą rygorystyczne kontrole, dzięki czemu zawsze są gotowe do jazdy. Działamy na terenie Krakowa i najbliższych okolic.

Części do kombajnów rolniczych

Części do kombajnów Warszawa

Polecamy naszym klientom nowoczesne części do kombajnów zbożowych, traktorów oraz innych maszyn rolniczych. Przystępne ceny oraz doskonała jakość naszego asortymentu z pewnością przekonają do skorzystania z naszej oferty nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Sklep z szybami do samochodów

aixam szyby

W przypadku powstania jakichkolwiek pęknięć, niezbędna będzie jej jak najszybsza wymiana. W naszym asortymencie posiadamy Aixam szyby w kolorze lekko seledynowym, wyposażone w zamek-uchwyt na lusterko. W ofercie posiadamy modele różniące się kształtem oraz rozmiarem, pasujące do różnych modeli samochodów.

Kontener Self Storage

kontenery magazynowe wynajem

Mogą być używane do składowania sprzętu na budowie albo też wykorzystywane jako kontenery magazynowe na wynajem. Dostępne w ofercie towary mają kilka długości, dlatego też sprawdzą się na różnych powierzchniach. Są wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta, proste w montażu i łatwe w transporcie, a więc stanowią dobrą inwestycję dla Każdego, kto potrzebuje zwiększyć przestrzeń do przechowywania.

Wiele pytań logistycznych, jedna odpowiedź

firma transportowa Częstochowa

Poszukujesz doświadczonych, sprawdzonych i wiarygodnych specjalistów logistycznych? Zależy Ci na bezpieczeństwie przewożonego ładunku i dostarczeniu dóbr na czas? A może prowadzisz działalność przewozową i szukasz rzetelnych partnerów biznesowych? Jako czołowa firma transportowa z Częstochowy jesteśmy odpowiedzią na Twoje pytania w dziedzinie logistyki!

Autokosmetyka Toruń

Wasz samochód nie wygląda już tak jak kiedyś i chcielibyście doprowadzić go do stanu z czasów świetności? Autokosmetyka realizowana przez nas w zakresie usług Cars Care to usługa, w obrębie której możecie liczyć między innymi na naprawę tapicerki, detailing wnętrza czy renowację lakieru. Znajdziecie nas w Toruniu!

Podatek od pojazdu

Akcyza samochodu

Kupiłeś nowy pojazd za granicą? Obowiązkiem, który musisz teraz wypełnić, jest jego rejestracja oraz złożenie deklaracji dla podatku, jakim jest akcyza samochodu. Pomoże ci w tym nasza firma, która działa przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu, dbając o to, by klientom nie zostały nałożone opłaty finansowe za opóźnienia.