Drzwi foliowe remontowe

Drzwi remontowe

Drzwi remontowe to niezwykle przydatne akcesorium malarskie i tynkarskie, które pozwala zatrzymać farbę i pył. Drzwi składają się z grubej foliowej płachty i zamka błyskawicznego. Rozwiązanie to jest o wiele szczelniejsze niż zwykła folia. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, bogatej w akcesoria budowlane.

Generatory prądu benzynowe

Generatory prądu

Pewne i niezawodne źródło elektryczności niezbędne jest w wielu okolicznościach, takich jak wyprawy turystyczne, imprezy plenerowe czy prace budowlano-techniczne. Generatory prądu z naszej oferty to przenośne i niezawodne źródło energii. Dostępne są urządzenia z silnikami benzynowymi jak i Diesla. Agregaty benzynowe są tańsze w zakupie oraz sprawdzają się doskonale przy okazjonalnym użyciu zewnętrznym. Agregatory z Dieslem są droższe w zakupie, ale na dłuższą metę rewanżują się tańszą eksploatacją.

Izoline

Izoline styropian

Zapraszamy do zakupu styropianu w naszym sklepie internetowym, który jest doskonale wyposażony w wyroby czołowych producentów (Austrotherm, Isoline czy Swisspor), dzięki czemu może Państwu oferować tylko najlepsze towary. Polecamy artykuły doskonałe do izolacji fasad, elewacji oraz dachów w ich specyficznych odmianach.

EKO urządzenia grzewcze

Producent kotłów c.o. na ekogroszek

Na naszej stronie znajdziesz urządzenia grzewcze na bio paliwo stałe. Jako producent kotłów c.o. na ekogroszek wiemy, że wydajność urządzeń może iść w parze z funkcjonalnością i opłacalnością. O jakości naszych urządzeń poświadcza zgodność z programem EcoDesign oraz certyfikat 5 klasy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to skontaktuj się z nami!

Dombud

Hurtownia budowlana

Szukasz materiałów, które pozwolą Ci na szybkie wykonanie budowy czy remontu - nasza hurtownia budowlana to miejsce właśnie dla Ciebie. Szeroki wybór produktów sprawia, że znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. W swojej działalności stawiamy na wysoką jakość i atrakcyjne ceny i to właśnie te cechy zjednały nam zaufanie klientów z całej Polski. Wejdź na stronę internetową naszej hurtowni budowlanej - gwarantujemy, że będziesz zadowolony z ilości i jakości dostępnych produktów.

Mycie wysokociśnieniowe

Czyszczenie hydrodynamiczne rur

Czyszczenie hydrodynamiczne to najwyższej jakości usługi, które pozwalają na całkowite pozbycie się zanieczyszczeń z budynków, zakładów, czy placów. Dokładamy wszelkich starań, aby naszej usługi wyróżniały się wysokim profesjonalizmem, a co ważne najwyższym poziomem bezpieczeństwa zarówno dla naszych pracowników, jak i dla Państwa. Zapewniamy, że dzięki używaniu nowoczesnego sprzętu, oraz doskonałych i skutecznych środków czyszczących, czyszczenie hydrodynamiczne pozwala uzyskać niezwykłe efekty.

« 1 2