Serwis wind

Serwis wind

Windy oraz schody ruchome to urządzenia, które muszą działać niezawodnie niezależnie od sytuacji. Niestety tak, jak każde inne maszyny mogą się one zepsuć, dlatego często wymagany jest serwis wind. Właśnie to oferuje nasza firma, zapewniając naprawę oraz przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy.

Natryskowe izolacje termiczne

Ocieplanie pianką PUR

W zakres naszych usług wchodzi przede wszystkim ocieplanie pianką PUR, wykonywanie izolacji natryskowych za pomocą nowoczesnych materiałów poliuretanowych. Ocieplanie poddasza tym sposobem jest nie tylko niezwykle szybkie, lecz także bardzo dokładne. Zwiększająca swoją objętość nawet 120 razy piana wypełnia wszystkie szczeliny, co zapewnia świetną termoizolację, a także redukcję poziomu wilgoci. Półsztywna natomiast to najlepsze rozwiązanie sprawdzające się nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Sprawdź naszą ofertę.

Drzwi foliowe remontowe

Drzwi remontowe

Drzwi remontowe to niezwykle przydatne akcesorium malarskie i tynkarskie, które pozwala zatrzymać farbę i pył. Drzwi składają się z grubej foliowej płachty i zamka błyskawicznego. Rozwiązanie to jest o wiele szczelniejsze niż zwykła folia. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, bogatej w akcesoria budowlane.

« 1 2