TÜV NORD - kontrole obiektów

Przeglądy techniczne budynków

Zarządzasz centrum handlowym, magazynem, zakładem produkcyjnym lub też innymi budynkiem użyteczności publicznej? W takim wypadku koniecznie skorzystaj z usług tego przedsiębiorstwa. To właśnie TÜV NORD przeprowadza przeglądy techniczne budynków według przepisów prawa polskiego. Przeprowadzane przez nich kontrole zawsze są w pełni profesjonalne oraz dokładne. Sprawdzają, czy dany obiekt jest bezpieczny dla przebywających tam ludzi, szczególnie w przypadku wystąpienia zjawiska, jakie mogło mieć na niego szkodliwy wpływ.

Dopasuj angielski do siebie

Kurs języka angielskiego online

To na naszej stronie znajdziesz możliwość zapisania się na kurs języka angielskiego online. Jest to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych, żmudnych i długotrwałych szkoleń. Największym atutem jest fakt, iż w sposób elastyczny możesz dostosowywać intensywność zajęć do swojego harmonogramu dnia oraz codziennych obowiązków.

Incentive travel Warszawa

Jeśli chcesz zintegrować swój zespół, zdecyduj się na oryginalne wyjazdy motywacyjne. Incentive Travel proponowany przez Grupę Haxel sprawi, że Twoi pracownicy wypoczną, a jednocześnie przyswoją wiedzę w trakcie zabawy. Polecamy wyjazdy zagraniczne, np. do Pelu, Nepalu, rejs po Kraibach czyu na Maderę. Jeśli wolisz zostać ze swoim zespołem w kraju, polecamy quady, nurkowanie, żagle czy imprezy o charakterze wojskowym. Sprawdź na naszej stronie i skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.